Ana Sayfa Gündem Referandum Sonrasında Gayrimenkul Fiyatları Artacak

Referandum Sonrasında Gayrimenkul Fiyatları Artacak

-

Gayrimenkul sektöründe yetkili olan isimlerden birisi olan Adnan Polat referandum sürecinin ardından gayrimenkul fiyatlarının ve buna rağmen satışlarının da artacağı yönünde bazı tahminlerde bulundu. 

Gayrimenkul sektöründe yaşanan sıkıntıları çözmek, vatandaşların ev sahibi olma süreçlerini hızlandırmak için çeşitli çalışmalar yapılmıştı. Bu çalışmalarla birlikte gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendirecek konut faizleri düşürülmüş ve çeşitli emlak kampanyaları gündeme getirilmeye başlamıştı. Emlak sektöründe gerçekleştirilen çalışmalar sonrasında binlerce kişinin fırsatları değerlendirerek ev sahibi oldukları öğrenildi. 

Emlak sektörü hakkında Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ilginç açıklamalarda bulundu. İstanbul’da Piyalepaşa projesinin ayrıntılarını ve son durumunu konuşurken konu hakkında bir basın toplantısı düzenlemesi dikkat çekti. Projenin birinci etap satışlarının beklenilenden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği açıklandı. Ardından yeni etap satışlarının yine planlanandan çok daha kısa sürede satışa çıkarılması için bazı çalışmalar gerçekleştirildi. İstanbul’da yıkılmayan çok az sayıda binanın kaldığına dikkat çekilirken bu süreç içerisinde sadece gecekonduların yıkılmadığını bu süreçte içerisinde yaşayan vatandaşların kalbini kırmadan sürecin atlatılması gerektiğini açıkladılar. Gayrimenkul sektöründe yaşanan bu sıkıntıların ardından hayata geçirilen kampanyalarla birlikte bu sektörün gelişme gösterdiği belirlendi. 

Yetkili isimlerden birisi olan Adnan Polat yapmış olduğu açıklamalarda referandum sürecinin ardından gayrimenkul sektörü içerisinde büyük bir hareketlenmenin yaşanacağı yönünde sinyaller verdi. Bununla kalmayıp sektörde fiyatların artacağını iddia ederek vatandaşların son dönemlerdeki düşük fiyatlardan mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yararlanmaları gerektiğini belirtti. emlak sektörüne duyulan güvenin yıl boyunca hız kesmeden devam etmesi planlanıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,610BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,428TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler