Ana Sayfa Krediler Son Tarih 4 Nisan! İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Son Tarih 4 Nisan! İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

-

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi almak isteyenlere uzun vade ve uygun faiz oranından yararlanma imkanı sunuyor. Son dönemde yaşanan ekonomik gelişmeler sonucunda ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında İş Bankası’nın kredi kullanmak isteyen müşterilerilerine ve müşterisi olmak isteyenlere sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası göze çarpmakta. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler İş Bankası’nın 4 Nisan tarihinde sona eren ihtiyaç kredisi kampanyası ile uygun vade ve düşük faiz oranları ile kredi kullanabiliyor.

Çeşitli masraf kalemlerini karşılamakta geliri yetersiz kalanlar 1.300 aşkın şubesi ile bankacılık hizmeti veren İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyasıyla 48 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyor. Çeşitli başvuru kanallarından başvuru yapılabilen İş Bankası ihtiyaç kredisi ile masraf sahipleri %1,16’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilirken ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında çeşitli kredi tutarlarında da yararlanabiliyor.

Nakit ihtiyacı karşılamak için İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyasından %1,16 faiz oranıyla yararlanarak 36 ay vadeli kredi 25.000 TL tutarında alınması halinde İş Bankası’na ödenmesi gereken aylık taksit tutarı 888 TL olurken İş Bankası’na toplam ödenecek faiz ve anapara tutarı 31.955 TL oluyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında %1,16 faiz oranıyla 36 ay vadeli 25.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredi kapsamında 125 TL kredi tahsis ücreti ödenmesi gerekirken kredinin tahsil edilen vergilerini, ödenmesi gereken kredi tahsis ücretini ve kredi faizini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı ise %18,4836 oluyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu 4402’ye SMS göndererek yapılabilirken İşCep, İşTaplet, İş Bankası İnternet Şubesi, İş Bankası Telefon Şubesi ve İş Bankası Şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,713BeğenenlerBeğen
11,334TakipçilerTakip Et
19TakipçilerTakip Et
2,445TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler