Ana Sayfa Krediler Fibabanka’dan Bahara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Fibabanka’dan Bahara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

-

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların kredi kullanmak isteyen kişilere sadece belli bir zaman aralığında avantajlı faiz oranları ile sunduğu kredi kampanyalarını mevsimlere özel de sunabiliyor. Yeni mevsimin getirdiği masrafları karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere özel kredi kampanyası bulunan bankalar arasında Türkiye’nin yeni soluklu bankası Fibabanka da yer alıyor. Fibabanka bahar ayına özel başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile yeni mevsimin getirdiği masrafları karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Fibabanka bahar kredisi ile yeni mevsimin getirdiği düşük tutarlı ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler 24 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyor. Fibabanka’nın 31 Mayısta son bulan ihtiyaç kredisi kampanyası ile masraflarını finanse etmek isteyenler 1.000 TL’den 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirken vade seçeneği ve kredi tutarı fark etmeksizin bahar kredisi kapsamında %1,24 faiz oranından yararlanabiliyor.

Fibabanka’dan 12 ay vade ve %1,24 faiz oranıyla 3.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 274,83 TL olurken kredi kapsamında ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti 15 TL oluyor.

12 ay vade ve %1,24 faiz oranlı 3.000 TL tutarında bahar kredisinin faizini, kredi kapsamında tahsil edilen vergilerini ve kredi tahsis ücretini kapsayan aylık toplam maliyet oranı 1,5723% olurken yıllık toplam maliyet oranı 20,5850% oluyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,584BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,427TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler