Akbank 2015 Temmuz Personel Alımları

Bankacılığın yükselen değeri, gençlerin kırmızı kariyer hedefi Akbank'da güncel personel alımları, banka iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor.

Her geçen gün iş ilanlarına bir yenisini ekleyen kurum, 2015 yılı Temmuz  ilanlarıyla da deneyimsiz adaylara ışık tutmaya ve kariyerlerinin ilk basamağına adım atmalarına yardımcı oluyor.


Akbank, yurdumuz genelinde aktif 986 şubesi ve 20.000 e yakın çalışan personeliyle Turkiye'nin gurur duyduğu bankalar arasında öne çıkmaktadır. Hem çalışan memnuniyeti hemde müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hep daha iyisi için çaba gösteren kurum da sosyal imkanlar, sağlık, maaş ve prim imkanları personeli tarafından da takdir edilmektedir. 


Akbank 2015 Temmuz ve Ağustos aylarında yapacağı personel alımları ocak ayından bu yana başlamıştı ve akbank 2015 sınavları adı altında yayınlanmaktadır.
Gerekli şartları sağlayan tüm adaylar ile birebir görüşme yapan banka İnsan Kaynakları da aktif olarak alımlara devam etmektedir. Hem Genel Müdürlük pozisyonları hem de Şube pozisyonları için ilanları yayınlamaya başlayan Akbank, "Gözü yüksete gençler arıyoruz" sloganıyla 2015 de yönetici adayları da aradığını duyurmuştur.

Şuan da aktif olarak personel alımı yapılacak bölümler ise kısa; Şube Gişe Memuru, Operasyon memuru, satış temsilcileri, krediler uzmanları, dış ticaret memurları ve ayrıca bilgisayar alanında kendine güvenen adaylar ile  IT departmanı için de istihdamlar yapmaktadır. 


Akbank 2015 güncel personel alımlarına aşağıdaki bağlantılardan başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.