Ana SayfaGündemTürk Hava Yollarından Laptop Yasağı Açıklaması

Türk Hava Yollarından Laptop Yasağı Açıklaması
T

-

Türk Hava Yolları tarafından yapılan son açıklamalar çerçevesinde laptop yasağı tekrar değerlendirildi ve bu değerlendirme sonrasında yasağın herhangi bir dayanağının olmadığı belirtildi. 

ABD ve İngiltere tarafından geçtiğimiz haftalarda bazı havayollarına yasak getirilmişti. Uçuşlarda kabinlere cep telefonu haricinde herhangi bir elektronik alet alınmasının kesinlikle yasaklanması çeşitli tartışmaları da beraberinde getirdi. Bu süreç içerisinde yasaklı havayolları arasında direkt uçuşların olduğu Atatürk Havalimanının da bulunması dikkat çekti. Bunun ardından Türk Hava Yollarının durumdan memnun kalmadığı ve bu konuda çeşitli önlemler almak için harekete geçtikleri belirlenmişti. 

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir toplantı sonrasında Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı tarafından uçuşlarda uygulanacak elektronik yasağı hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Yasaklardan yolcuların olumsuz etkilenmemesi için ve yolculukların en rahat şekilde geçirilmesi için gereken her şeyin yapıldığını belirtti. Her geçen gün hizmet kalitesinin artırıldığını ve müşterilerin durumdan memnun kalmaları için büyük çaba sarf ettikleri belirtildi. Türk Hava Yolları şirketi olarak müşterilerin şikayetlerini ortadan kaldırmak için çalıştıklarını ifade etti. Yasağın açıklanmasından sonra yüzlerce kişinin mesaj attığını ve şirkete ulaşmaya çalışarak durumu net bir şekilde öğrenmek istediklerini anlattı. Kabin içerisinde geçen sürecin daha eğlenceli olması için eğlence sisteminin geliştirilmesi planlanıyor. 

Yasağın yapılan görüşmelerle aşılması beklenirken bu yasağın uzun sürmemesi ve kalıcı olmaması için çalıştıklarını da ekledi. Yolcularla şirket arasında kuvvetli bir gönül bağının oluşturulduğu açıklanırken yapılan yasağın saçma olduğunu ve herhangi bir şekilde bu durumun gerçekleşmesi için dayanağın olmadığını da dile getirdi. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol