ABD Hisseleri Kapanışta Düştü

ABD Hisseleri Kapanışta Düştü

ABD hisse senedi piyasaları haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başlarken kapanışta düştü.

Gelir Belgesiz > Sigorta Masrafsız

>Anında Kredi Başvurusu!<

 

ABD Hisse Senetleri Değer Kaybetti

ABD hisse senetleri haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başladı ve gün içerisinde emtia, enerji sektöründeki yükselişlerin ve istihdam verilerinin etkisi ile yükseldi. Fakat kapanışa doğur düşüşe geçen ABD hisse senetleri Çarşamba gününü düşüşle tamamladı. ABD hisse senetleri piyasalarının düşüşünde Petrol ve Gaz, Telekomünikasyon ve Finans sektörlerindeki hisse senetlerinin değer kaybetmesi etkili oldu.

ABD hisse senedi piyasalarının yakından takip edilen gösterge endeksleri arasında yer alan Dow Jones Endeksi haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başladı ve gün içerisinde genel olarak yükselme eğilimi gösterdi. Kapanışa doğru düşüşe geçen Dow Jones Endeksi Çarşamba günü en yüksek 20.887,50 puanı görürken en düşük 20.639,55 puanı gördü. Hisse senedi piyasalarının önemli gösterge endekslerinden Dow Jones haftanın üçüncü işlem gününü bir önceki kapanışa göre yüzde 0,20 düşüşle 20.648,15 puanda tamamladı.

ABD hisse senedi piyasalarının en kapsamlı gösterge endeksi S&P 500 haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başladı ve gün içerisinde en yüksek 2.378,36 puanı görürken en düşük 2.350,52 puanı gördü. ABD hisselerinin büyük bir çoğunluğunu kapsayan S&P 500 Endeksi haftanın üçüncü işlem gününü bir önceki kapanışa göre yüzde 0,31 düşüşle 2.352,95 puanda tamamladı.

New York Borsası’nda işlem gören 1123 hisse senedi haftanın üçüncü işlem gününde yükselirken 2100 hisse senedi haftanın üçüncü işlem gününde değer kaybetti ve 36 adet hissenin değeri değişmedi.

NASDAQ Borsası’nda ise Çarşamba günü 699 hisse senedi değer kazanırken 1853 hisse senedi değer kaybetti ve 109 hissenin değeri sabit kaldı.ABD hisseleri ABD hisse senetleri hisse senedi NASDAQ Borsası New York Borsası Dow Jones Endeksi S&P 500 Endeksi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?