Yeni Emekli Olacaklara Müjde!

Yeni Emekli Olacaklara Müjde!

Yeni emekli olacak çalışanlarında en geç önümüzdeki dönem emekli olmaları halinde üç yılda bir emeklilere verilen promosyonlardan faydalanabilecekleri ve maaşlarına dahil edilebileceği müjdesi verildi.

Gelir Belgesiz > Sigorta Masrafsız

>Anında Kredi Başvurusu!<

 

Yeni emekli olacak çalışanlarında en geç önümüzdeki dönem emekli olmaları halinde üç yılda bir emeklilere verilen promosyonlardan  faydalanabilecekleri ve maaşlarına dahil edilebileceği müjdesi verildi. 

Emeklilerin uzun bir süredir beklediği promosyon ödemelerinde somut adımlar atıldı ve karara bağlandı. 11.5 milyon emeklinin 3 yıllık promosyon ödemelerini maaş oranlarına göre almaları bekleniyordu. Bunun ardından emekli promosyonlarında sonunda mutlu sona adım atıldı ve ödemeler yapılmaya başlandı. Mart ayında başlayan ödemelerin Mayıs ayının sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Ancak hükümet tarafından yapılan yeni çalışmalar sonrasında sadece daha önceki dönemlerde emekli olmuş olan kişilerin değil aynı zamanda önümüzdeki dönemde de yeni emekli olacak olan kişilerinde bu durumdan faydalanmaları sağlanacak. 

Yapılan yeni düzenleme ile birlikte kişi ne zaman emekli olabilirse bu süreç içerisinde emekli promosyon ödemelerini de sorunsuz bir şekilde alabilecek. Şimdi emekli olanda 6 ay sonra emekli olacak olan kişininde bankalar tarafından 3 yıl boyunca kendi bünyelerinde kalmayı taahhüt eden anlaşmayı imzalamaları halinde promosyon ödemelerini almaları bekleniyor. Emeklilerin yapmış olduğu gibi kendi bankalarını seçmek konusunda özgür bırakılacakları öğrenildi. Yeni emekliler içinde promosyon oranları eski emeklilerin almış oldukları promosyon oranları ile eşit olacak. 

Promosyon yarışı içerisinde rekabetten dolayı daha fazla promosyon ödemesi yapacak olan bankalarda bu süreç içerisinde tercih edilebilir. Yeni emekli olacak vatandaşların bu süreç içerisinde promosyon alıp alamayacakları büyük merak konusu haline gelmişti. Bunların ardından yapılan düzenlemeler sonrasında bu merak ortadan kaldırılmış oldu. emeklilere promosyon banka promosyon ödemeleri emekli olacaklara müjde yeni emekli olacaklara banka promosyon ödemeleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?