Advert Advert Advert

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Tarihini Uzattı

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Tarihini Uzattı
Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Tarihini Uzattı -

Akbank’ın Mart ayında son bulan ihtiyaç kredisi kampanyasının tarihi 30 Nisana kadar uzatıldı.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların kredi kampanyaları tüketicilere uygun vade ve özel faiz oranlarından yararlanma imkanı tanıdığı için kredi kullanmak isteyenler bankaların kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Ülkemizin en değerli bankaları arasında yer alan Akbank’ın da kredi kampanyaları bulunuyor. Son zamanlarda dikkat çeken ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan Akbank ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyenler uygun vade ve düşük faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Akbank’ın kampanya süresini 30 Nisan tarihine kadar uzattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabiliyor. Ayrıca Akbank ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeli de kullanılabiliyor.

Akbank ihtiyaç kredisinin faiz oranları %1,15’den başlıyor. İhtiyaç kredisine uygulanan %1,15 faiz Akbank şubelerinden kullanılan 1-24 ay vadeli krediler için geçerlilik taşırken ihtiyaç kredisinin faiz oranı kredi tutarına, vadesine ve başvuru yapılan kanala göre değişiklik gösterebiliyor.

Akbank’tan 25.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranıyla alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 734,37 TL olurken toplam ödenecek tutar 35.375,24 TL oluyor. Ayrıca kredinin kredi tahsis ücretini, faizini ve kredi kapsamında tahsil edilen vergileri kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %19,8947 oluyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank İnternet Şubesinden, Akbank Telefon Şubesinden, Akbank Direkt Internet veya Mobilden ve Akbank Şubelerinden yapılabiliyor. Akbank şubelerinden yapılan başvurularda kimlik belgesi, adres teyit edici belge ve çalışma durumuna göre düzenlenmiş gelir belgesi isteniyor.  

Akbank Akbank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi kredi başvurusu ihtiyaç kredisi kampanyası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!