Havaalanı Bilgilendirme Ekranlarında Vestel İmzası

Havaalanı Bilgilendirme Ekranlarında Vestel İmzası

İstanbul’un yeni havaalanının bilgilendirme ekranları Vestel markasını taşıyacak.İstanbul’un yeni havaalanının bilgilendirme ekranları Vestel markasını taşıyacak.

İstanbul’da inşa süreci devam etmekte olan üçüncü havaalanı projesinde Vestel markası da yer alacak. Havaalanı hizmete girdiğinde uçuş bilgilerini veren ekranlar Vestel ile görüntü aktaracak.

2018’in birinci çeyreğinde hizmete girmesi hedeflenen yeni havaalanının bilgilendirme ekran ihalesi neticelendirildi. İhaleyi kazanan firma Vestel oldu. Buna göre İstanbul yeni havaalanı bilgilendirme ekranları sistemini Vestel hazırlayacak. Markanın özel sektör için geliştirdiği ekran teknolojisi uçuş saatlerini, kapı bilgilerini ve diğer bilgileri günün her anında ekrana yansıtacak.

Bilgilendirme Ekranları Vestel’den!

Teknolojinin lider isimleri arasında dikkat çeken markalar arasında ilk sırada yer alan Vestel, İstanbul Yeni Havalimanı içinde çözüm üretecek. Konuyla ilgili uzun yıllardır çalışma halinde olan marka uçuş bilgilendirme ekranlarıyla yolcuların bilgi sahibi olmasını sağlayacak.

Özel tasarım özelliğine sahip bu ekranlar havaalanı içerindeki tüm hareketleri anlık olarak ekrana yansıtacak. Vestel markası bu alanda 2012’den bu güne pek çok proje üretti. Özellikle sağlı ve reklamcılık alanında birçok sisteme imza atan Vestel, bu defa dünyanın en büyük havaalanı olarak adlandırılan projede kendini gösterecek.

Turan Erdoğan İhale Sonucunu Değerlendirdi

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Markanın bu alanda ciddi çalışmalar yaptığının altını çizen Turan Erdoğan, “Dijital ekran çözümleri noktasında uzun yıllardır çalışıyoruz. Vestel City bünyesinde geliştirilen, tasarımı yapılan ve üretim sürecine geçen dijital ekran çözümleri bu defa İstanbul Yeni Havaalanı projesine değer katacak. Bu projede yer almaktan dolayı hem mutlu hem de gururluyuz” dedi. Havaalanı projesine dahil edilecek sistem 350 farklı noktaya gerçekleştirilecek uçuşların tüm bilgilerini kapsayacak. vestel yeni havaalanı istanbul 3. havaalanı dijital ekran çözümleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Kuveyt Türk Katılım Bankası İnsan Kaynakları Personel Alımı!
Kuveyt Türk Katılım Bankası İnsan Kaynakları Personel Alımı!