İş Bankası’ndan Kredi Tahsis Ücretsiz Ev Kredisi

İş Bankası’ndan Kredi Tahsis Ücretsiz Ev Kredisi

İş Bankası konut kredisi kampanyası ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.İş Bankası Konut Kredisi Kampanyası

Bankaların ev almak için ek finansman desteğine ihtiyacı olanların kullanımına sunduğu ev kredisi kampanyaları tüketicilere büyük avantajlar sunuyor. Ülkemizin en büyük bankaları arasında yer alan ve Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası da olan İş Bankası’nın da konut kredisi kampanyaları bulunuyor. İş Bankası’nın başlattığı konut kredisi kampanyası ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenler ve yatırım yapmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranlarıyla ev sahibi olabiliyor.

İş Bankası konut kredisi kampanyası ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenler 120 aya varan vade seçenekleri ile konut kredisi kullanabiliyor. İş Bankası ev almak isteyenlerin kullanımına sunduğu konut kredisinin üst limiti 2 Milyon TL olarak belirlerken konut kredisi yeniden finansman ve borç transferi için kullanılamıyor.

İş Bankası ev kredisi kampanyasından sigorta yaptırmak istemeyenler ve kredi kapsamında kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler de yararlanabiliyor. İş Bankası’nın kredi tahsis ücretsiz ve hayat sigortasız konut kredisi vade ve kredi tutarı fark etmeksizin %0,95 faiz oranıyla kullanılabiliyor.

İş Bankası’ndan 120 ay vade ve %0,95 faiz oranıyla konut kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.400,24 TL olurken toplam ödenecek anapara ve faiz tutarı 168.028,80 TL oluyor. Ayrıca söz konusu vade ve faiz oranıyla kullanılan kredinin ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini, faizini ve tahsil edilen vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı ise %12,2785 oluyor.

İş Bankası konut kredisi başvurusu İş Bankası şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.İş Bankası İş Bankası ev kredisi ev kredisi konut kredisi İş Bankası konut kredisi konut kredisi başvurusu İş Bankası kredi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?