TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

Ülkemizin köklü banka kuruluşlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası (TEB) aktif satış temsilcisi alımları yapacak.Ülkemizin köklü banka kuruluşlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası (TEB) aktif satış temsilcisi alımları yapacak.

Duyurusu yapılan banka personel alım ilanı için TEB, adayları şubelerde değil sahada görevlendirecek.

Adaylar İstanbul, Zonguldak, Karabük ve Afyon şehirlerinde istihdam edilip, banka sadece pozisyona uygun olabileceğini düşündüğü adayların başvurularını değerlendirmeye alıp, adaylar ile iletişime geçecek.

Aktif Satış Temsilciliği işi kapsamında adayların kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışlarını yapabilecek bilgiye sahip, gerçekleştirebilecek ikna kabiliyetini edinmiş olmaları gerekmektedir. TEB, bankacılık sektöründe satış alanında ileriyi düşünüp, kariyer yapmayı amaç edinen adayları tercih edecektir. Adaylar maaş + prim sistemi ile çalışacak olup, başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş yahut en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Adayların seyahat engellerinin bulunmaması bankanın adaylarda aradığı bir diğer kriterdir. TEB, adaylardan herhangi bir tecrübe yeterliliği aramayıp, personel alımları için yaş sınırı koymuştur. Yaş sınırı kriteri illere göre değişkenlik gösterip, bazı iller için geçerli değildir.

İstanbul Avrupa yakasındaki şubeler için istihdam edilecek adayların 30 ve üzeri, Afyon Merkezdeki şube için istihdam edilecek adayların 26 ve üzeri yaşta olmamaları gerekmektedir.

Saha satış deneyimi edinmiş adayların ön değerlendirmeye alınacaktır. TEB, adayların ayrıca insan iletişim ve ilişkilerinde iyi, takım çalışmalarına uyum sağlanabilmesi kriterlerini koyup, güler yüzlü olmalarını talep etmektedir.

Yine son başvuru tarihleri il ve şubelere göre değişkenlik gösterip, en erken son başvuru tarihi 13 Nisan 2017 Perşembe günüdür.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/aktif satış temsilcisi alımları Aktif Satış Temsilciliği Banka iş ilanı Banka personel alımı banka personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!