Fibabanka’dan Masrafsız PTT İhtiyaç Kredisi

Fibabanka’dan Masrafsız PTT İhtiyaç Kredisi

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi ile masraflarını karşılamakta geliri yetersiz olan PTT müşterileri uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Gelir Belgesiz > Sigorta Masrafsız

>Anında Kredi Başvurusu!<

 

Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Ülkemizin genç bankaları arasında yer alan Fibabanka herkese uygun ihtiyaç kredisi çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Fibabanka’nın PTT çalışanlarına, müşterilerine ve emeklilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyaları da bulunuyor. Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi ile masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyen PTT çalışanları, memurları ve müşterileri geniş bir ağa sahip olan PTT şubelerine müracaat ederek uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyen PTT müşterileri, çalışanları ve emeklileri 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. PTT müşterilerinin, çalışanlarının ve emeklilerinin yararlanabildiği Fibabanka ihtiyaç kredisi ile 30.000 TL’ye varan kredi tutarından yararlanılabiliyor.

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisinin faiz oranı tercih edilen vade seçeneğine göre farklılık gösterebiliyor. Fibabanka, PTT ihtiyaç kredisi kapsamında 1-36 ay vadeli ihtiyaç kredisine % 1,55 faiz uygularken 37-48 ay vadeli ihtiyaç kredisine %1,65 faiz uyguluyor.

Fibabanka’dan 12 ay vade ve %1,55 faiz oranıyla 5.000 TL tutarında PTT ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 468,74 TL olurken kredi kapsamında kredi tahsis ücreti tahsil edilmiyor. Ayrıca söz konusu kredinin sigorta masrafları hariç tüm masraflarını kapsayan aylık toplam maliyet oranı %1,8599 olurken yıllık toplam maliyet oranı %24,7498 oluyor.

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi başvurusu Türkiye’de geniş bir ağa sahip olan PTT şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.Fibabanka Fibabanka ihtiyaç kredisi Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi PTT ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu Fibabanka kredi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?