Banka İş İlanları Türk Ekonomi Bankası 2015 Temmuz Personel Alımı

Türk Ekonomi Bankası 2015 Temmuz Personel Alımı

Son Güncelleme:

TEB Türk Ekonomi Bankası yeni çalışma arkadaşları arıyor ve güncel banka iş ilanları yayınlamaya devam ediyor.

Kurumsal ve Ticari Bankacılık alanının yanı sıra Bireysel hizmetleri de barındıran Türk Ekonomi Bankası personel alımı için yeni banka iş ilanları yayınlamaktadır. Uluslararası çapta kaliteli hizmet anlayışı ile dünyanın bir çok bölgesinde hizmet veren TEB ortaklığı yurdumuzda da sektörün öncüleri olmayı başardı.

Yeni atılımlar ve yeni ürün hizmet anlayışları ile birçok farklı şehirde farklı bölgede hizmetlerine dinamik bir şekilde devam eden TEB 2015 Personel alımları için Temmuz ve Ağustos aylarında yeni mezun, öğrenci, deneyimli ve deneyimsiz çalışma arkadaşları alacağını belirterek gücüne genç yeteneklerle birlikte güç katmayı hedeflemektedir.

Gerek şube ağı gerekse genel müdürlük ve operasyon birimlerinde bir çok farklı banka iş ilanı yayınlayan TEB görüşmelerin sonucunda yeni personelini TEB akademik eğitim sürecine dahil ederek bankacılık alanında temel eğitimini ve ayrıca mesleki alanda ( çalışılan bölüm, birim için) eğitimini tamamlamaktadır.

TEB Bankasında kariyer başlangıcınızla gelecek hedeflerinize kaliteli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası 2015 Temmuz – Ağustos Personel alımlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler