Ülkemizde yaklaşık olarak 30 yıldır hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye’de katılım bankacılığı sektörünün öncüsü olma özelliği ile bilinmektedir. 1984 yılında faizsiz bankacılık olarak hizmet veren Albaraka’dan gelen teklif ile Albaraka Türk Katılım Bankası kurulmuştur. 2014 yılında açtığı 35 şube ile bankacılık sektöründe tarihi rekor kırılıp, bu dönemdeki şube sayısı 202’ye kadar çıkmıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar hep kadrosunu genişletmeyi, vatandaşlara verdiğini hizmeti bir ileriye taşımayı hedefleyen Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli personel alımları yapacağını duyurdu.

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alım duyurusunu ilerleyen zamanlarda oluşabilecek açık pozisyonlar için yapmıştır. Şuanda personel alımı yapmayıp, başvuruları değerlendirmeye alacaktır. Sunulan kriterlere uyan adayların başvuruları ise başvuru yaptığı alanda açık pozisyon oluşması dahilinde iletişme geçilecektir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek adaylarda herhangi bir tecrübe yeterliliği aranmamaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası adayların en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. İnsanlarla olan iletişim yönünün kuvvetli olmasını, insanlara karşı her zaman güleryüzlü olunması kriterini sunan banka ayrıca adayların analitik düşünebilme kabiliyetinin de gelişmiş olmasını talep etmektedir. Yabancı dil bilme kriteri koymayan banka adayların 28 ve üzeri yaşta olmamalarını talep etmektedir. Banka, 28 yaş sınırını bankacılık alanında öncesinde tecrübe edinmiş adaylar için geçerli tutmamıştır. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alım başvuruları 24 Haziran 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1670118? 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın