Dap Yapı indirimli çadır günleri 2017 yılının ilk çeyreğinde 606 milyon liralık satışa imza attı.

Dap Yapı, başlattığı indirimli satış kampanyasıyla yıla hızlı bir giriş yaptı. Yılın birinci çeyreğinde şirketin yaptığı toplam satış cirosu 700 milyar TL’yi buldu. İndirimli çadır günleri ile yürütülen kampanyanın toplam satıştan aldığı pay ise 606 milyon TL’ye ulaştı.

Sektörde yaşanan gelişmelere destek veren Dap Yapı bu güne kadar yapılmış olan en büyük indirim kampanyasını başlatırken, çadırda satışı devam etmekte olan projelere vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Dap Yapı tarafından yapılan açıklamaya göre çadırdaki indirimli satış günlerinde on gün gibi kısa bir süre içerisinde rekor seviyede satış gerçekleşti. Çadırda 8 proje görücüye çıkarken 10 günün cirosu 606 milyon TL olarak kaydedildi. Dap Yapı indirimli çadır günleri kapsamında 10 projenin satışa sunulduğu, her projenin de kalite ve modern çizgileri taşıdığı görüldü.

Şirketin yönetim kurulu başkanı 2017 yılının birinci çeyreği ve satışlar ardından açıklama yaptı. Yeni yılın ilk çeyreğinde 700 milyon liralık satışa imza attıklarını bildiren Ziya Yılmaz, “Toplam satısın 606 milyon liralık bölümünü sadece 10 günlük zaman dilimi içerisinde gerçekleştirdik. Satışı yapılan projelere baktığımızda ise lüks konut projelerinin yoğun bir ilgi ile karşılaştığını söyleyebiliriz” dedi.

Dap Yapı tarafından indirimli çadır günleri İstanbul’da devam ederken şirket, çadır günleri için yeni kararlar aldı. Başkent ve İzmir’e de indirimli çadır etkinliğini taşımayı planlayan şirket, bu şekilde satış miktarını yükseltmeyi hedefliyor. Dap Yapı tarafından İstanbul’da üretilen projelere İzmir’i de dahil etmeyi hedefleyen şirketin, kente yönelik yeni proje hazırlığı yaptığı öğrenildi. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın