QNB Finansbank Personel Alımları Yapacak!

QNB Finansbank Personel Alımları Yapacak!

QNB Finansbank 9 Nisan Pazar günü 3 alanda personel alımları yapacağını duyurdu.QNB Finansbank 9 Nisan Pazar günü 3 alanda personel alımları yapacağını duyurdu.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilciliği, Tele Satış Görevlisi ve Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi alımları yapacağını duyurdu.

Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi işi kapsamında adayların en az lisen mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek durumda olmaları, 28 ve üzeri yaşta olmamaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları yahut en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Adayların diksiyonlarını güzel kullanabilmeleri, müşteri odaklı çalışıp, ekip çalışmalarında bulunmuş ve uyum sağlayabilecek durumda olmaları gerekmektedir. İstanbul Anadolu yakasında istihdam edilecek adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler.

QNB Finansbank'ın Tele Satış Birimi'nde istihdam edilecek Tele Satış Görevlisine başvuru yapacak adayların yine en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Satış alanında geleceğini düşünüp kariyeri amaçlayan adayları tercih edecek olan QNB Finansbank, adayların yine 28 ve üzeri yaşta olmamalarını talep etmektedir. İstanbul lokasyonlu çalışacak adayların iletişim ve ikna yeteneklerinin kuvvetli olması gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adaylar için Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisindeki kriterler geçerlidir. Ayrıca adayların önceki dönemlerde QNB Finansbank'ın söz konusu pozisyonuna başvurup, mülakat sırasında elenmemiş olmaları gerekmektedir.

Telefon Bankacılığı Satış Temsilciliği başvurusunda bulunacak adaylar İstanbul lokasyonlu istihdam edilecek olup, en az ön lisans ya da lisans öğrencisi olmaları yahut mezun olmaları gerekmektedir.

QNB Finansbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.qnbfinansbank.com/insan-kaynaklari/ailemize-katilin/is-ilanlari-ve-basvuru.aspxQNB Finansbank Telefon Bankacılığı Satış Temsilciliği Banka personel alımı Banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kefilsiz Taşıt Kredisi!
Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kefilsiz Taşıt Kredisi!
Fibabanka Tecrübeli Banka Personeli Alımları!
Fibabanka Tecrübeli Banka Personeli Alımları!