Advert Advert Advert

Burgan Bank’tan Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank’tan Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi
Burgan Bank’tan Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi -

Burgan Bank değerinizi bilen ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyenler KKB skoruna göre belirlenen faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Burgan Bank’tan İhtiyaç Kredisi

Her geçen gün kredilendirme türlerini çeşitlendiren bankalar günümüzde kişilerin KKB skoruna göre belirlenen faiz oranlarıyla tüketicilere ihtiyaç kredisi veriyor. KKB skoruna göre belirlenen faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında Burgan Bank da yer alıyor. Burgan Bank’ın değerinizi bilen ihtiyaç kredisi adıyla duyurduğu ihtiyaç kredisi kapsamında masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere uygun vade ve KKB skoruna göre belirlenen faiz oranıyla kredi veriyor.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi ile masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak kredi kullanabiliyor. Burgan Bank’ın 48 aya varan vadelerle borcuna sadık tüketicilerin kullanımına sunduğu ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyenler 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

Burgan Bank değerinizi bilen ihtiyaç kredisinin faiz oranları kredi başvurusunda bulunan kişinin KKB skoruna göre değişiklik gösterebiliyor. Değerinizi bilen ihtiyaç kredisi kapsamında KKB skoru 1.550 ve üzeri olanlar %1,22’den başlayan faiz oranlarıyla, KKB skoru 1.400-1550 arasında olanlar %1,24’den başlayan faiz oranıyla ve KKB skoru 1.200-1.400 olanlar %1,32’den başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyor.

Burgan Bank’tan 24 ay vade ve %1,31 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 503 TL oluyor. Ayrıca kredinin sigorta masraflarını hariç tüm masraflarını kapsayan aylık maliyet oranı %1,77 olurken yıllık toplam maliyet oranı %21,23 oluyor.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu Burgan Bank şubelerine müracaat edilerek yapılabiliyor.

Burgan Bank Burgan Bank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu Burgan Bank kredi başvurusu değerinizi bilen ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!