Anadolubank Ev Kredisi

Kredi türü fark etmeksizin günümüzde kredi kullanımında tüketiciler genelde marka değeri fazla olan ve ön planda olan bankalara yönelseler de bankacılık sektörünün genç bankaları da tüketicilere uygun krediler sunuyor. Ülkemizde bankacılık hizmeti veren Anadolubank’ın da uygun kredi ürünleri bulunuyor. Anadolubank konut kredisi ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenlere ve ev alarak yatırım yapmayı tercih edenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Anadolubank konut kredisi ile konut sektörünün fırsatlarından yararlanmak isteyen yatırımcılar ve ev sahibi olmak isteyen hane halkı 120 aya varan vadelerle konut kredisi kullanabiliyor. Bununla birlikte kat irtifakı veya kat mülkiyeti tapusu ile kullanılabilen konut kredisi kapsamında hayat, konut ve DASK sigortası yaptırılması gerekiyor.

Hayalindeki konuta kavuşmak isteyenler Anadolubank konut kredisi ile satın alacakları evin ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanabilirken satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %50’sine kadar kefilsiz kredi teklifinde bulunulabiliyor.

Ayrıca konut kredisinin faiz oranları tercih edilen vadeye göre değişiklik gösterebiliyor. Anadolubank’tan 3-24 ay vadeli konut kredisi %0,93 faiz oranıyla alınabilirken 25-120 ay vadeli konut kredisi %0,95 faiz oranıyla alınabiliyor.

Anadolubank’tan 120 ay vade ve %0,95 faiz oranıyla 100.000 TL tutarında konut kredisi alınması halinde konut kredisinin aylık taksit tutarı 1.400,24 TL olurken kredinin toplam masraflarını kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %17,36 oluyor.

Anadolubank konut kredisi başvurusu ve detaylı bilgi için Anadolubank’a müraacat edilebiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın