İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

İş Bankası Kredi Kampanyası

Nakit ihtiyacı olanlar ve eğitim, tatil, düğün veya çeşitli giderleri olan tüketiciler İş Bankası İnternet Şubesinden, bankamatiklerden, telefon şubesinden, İşCep veya İşTapletten, İş Bankası Şubelerinden ve 4402’ye SMS göndererek İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabiliyor. Elektronik ortamlardan ve reel olarak başvuru yapılabilen ihtiyaç kredisi kampanyası ile masrafları fazla olan ihtiyaç sahipleri uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi çekebiliyor.

Geniş bir ağa sahip olan ve Türkiye’nin çoğu noktasında hizmet veren İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyenlere 48 aya varan vade süresi bulunan krediden yararlanma fırsatı sunuyor.

48 ay vade süresi bulunan ihtiyaç kredisine başvuru yapanlar 1,19’dan başlayan faiz oranıyla kredi çekebilirken 4 Mayıs 2017 tarihinde son bulan ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapılması halinde kredi başvurusunun cevabı İş Bankası tarafından anında SMS ile bildiriliyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

İş Bankası internet şubesi, telefon bankacılığı, bankamatikler, İşCep veya İşTaplet, SMS yoluyla veya İş Bankası şubeleri aracılığıyla 36 ay vade ve %1,19 faiz oranından 25.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 893 TL oluyor.

Bununla birlikte 25.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi 36 ay vade ve %1,19 faiz oranıyla alınması halinde kredinin toplam ödenecek anapara ve faiz tutarı 32.148 TL oluyor. Ayrıca kredi kapsamında yaptırılan sigortanın masrafları dışında kredi çekilmesi halinde ödenmesi gereken vergi ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık efektif faiz oranı %18,9903 oluyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın