Advert Advert Advert

Denizbank’tan 25 Yıl Vadeyle Konut Kredisi

Denizbank’tan 25 Yıl Vadeyle Konut Kredisi
Denizbank’tan 25 Yıl Vadeyle Konut Kredisi -

Denizbank konut kredisi ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Denizbank 25 Yıl Vadeyle Mortgage Kredisi

Ev almak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu kredilendirme türleri arasında yer alan konut kredileri ülkemizde hizmet veren bankalarca Mortgage kapsamında kullandırıldığı için uzun vadeli olma özelliği taşıyor. Uzun vade seçeneği ile dikkat çeken konut kredisi ürünleri arasında Denizbank’ın konut kredisi de yer alıyor. Denizbank Mortgage kredisi ile ev almak için kredi kullanmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Denizbank konut kredisi ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenler 300 aya varan uzun vade seçeneği ile kredi kullanabiliyor. Sabit faiz seçeneği ile kullanılan ve aylık eşit taksitlerle geri ödenen Denizbank konut kredisi ile satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’ine varan tutarlarda kredi kullanılabiliyor.

Denizbank Mortgage kredisinin faiz oranları kredinin vade seçeneğine göre farklılık gösterebiliyor. Denizbank 0-60 ay vadeli konut kredisine %0,97, 61-120 ay vadeli konut kredisine %1,14 ve 121-300 ay vadeli konut kredisine %1,19 faiz uyguluyor.

Denizbank’tan 90 ay vade ve %1,14 faiz oranıyla 75.000 TL tutarında konut kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.337,03 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 120.333,18 TL oluyor. Kredinin faizini, kredi tahsis ücretini, ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı ise %15,17 oluyor.

Denizbank konut kredisi başvurusu Denizbank internet sitesini ziyaret ederek kolaylıkla yapılabilirken hayalindeki eve kavuşmak için konut kredisi kullanmak isteyenler Denizbank şubelerine müracaat ederek de kredi kullanabiliyor.

Denizbank Denizbank konut kredisi konut kredisi Mortgage kredisi Denizbank mortgage kredisi konut kredisi başvurusu Denizbank kredi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!