Denizbank 25 Yıl Vadeyle Mortgage Kredisi

Ev almak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu kredilendirme türleri arasında yer alan konut kredileri ülkemizde hizmet veren bankalarca Mortgage kapsamında kullandırıldığı için uzun vadeli olma özelliği taşıyor. Uzun vade seçeneği ile dikkat çeken konut kredisi ürünleri arasında Denizbank’ın konut kredisi de yer alıyor. Denizbank Mortgage kredisi ile ev almak için kredi kullanmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Denizbank konut kredisi ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenler 300 aya varan uzun vade seçeneği ile kredi kullanabiliyor. Sabit faiz seçeneği ile kullanılan ve aylık eşit taksitlerle geri ödenen Denizbank konut kredisi ile satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’ine varan tutarlarda kredi kullanılabiliyor.

Denizbank Mortgage kredisinin faiz oranları kredinin vade seçeneğine göre farklılık gösterebiliyor. Denizbank 0-60 ay vadeli konut kredisine %0,97, 61-120 ay vadeli konut kredisine %1,14 ve 121-300 ay vadeli konut kredisine %1,19 faiz uyguluyor.

Denizbank’tan 90 ay vade ve %1,14 faiz oranıyla 75.000 TL tutarında konut kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.337,03 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 120.333,18 TL oluyor. Kredinin faizini, kredi tahsis ücretini, ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı ise %15,17 oluyor.

Denizbank konut kredisi başvurusu Denizbank internet sitesini ziyaret ederek kolaylıkla yapılabilirken hayalindeki eve kavuşmak için konut kredisi kullanmak isteyenler Denizbank şubelerine müracaat ederek de kredi kullanabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın