Türk Hava Yolları yolcuları için yeni bir dönem başlattı. 20 saatten fazla süresi bulunan transit yolcularına 5 yıldızlı otellerde konaklama hizmet sağlanıyor. 

Türk Hava Yolları şirketi yolcuların memnuniyetini kazanmak, daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam ediyor. Bu süreç içerisinde yeni bir dönemin başlatıldığı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde Pakistan çıkışlı transit yolcuların yararlanmaları için yeni düzenlemenin açıklanması dikkat çekti. Bir konaklama projesinden söz edilirken bu süreç içerisinde bilet sınıfına göre vatandaşların 4 ya da 5 yıldızlı otellerde konaklamaları için şirket tarafından tüm imkanlar sağlanacak. 

Şirket tarafından çalışmanın pilot bir uygulama olduğu ancak ilgi görürse tüm sistem için yaygın hale getirilmesi planlanıyor. Transit olarak gelen yolcuların bu süreç içerisinde 20 saatten fazla bağlantı sürelerinin olduğu tespit edilirse Türk Hava Yolları şirketi tarafından konaklama hizmeti sunulacak. Bilet sınıfına göre yolcuların 4 ya da 5 yıldızlı otellerde konaklamaları sağlanacak. Bunun ardından verilecek hizmetin tamamen ücretsiz olmasına karar verildi. Bu durum şirketin transit yolcu sayısını da artırmak için önemli bir seçenek olarak ifade ediliyor. Konaklama hizmeti sunulmadan önce bazı yolcuların mağdur oldukları tespit edilmişti. 

Yapılan düzenlemenin ilgi görmesine kesin gözüyle bakılırken bu süreç içerisinde diğer hava yolu şirketlerinin bu durumdan olumuz etkilenebileceği konuşuluyor. Bu süreç içerisinde uygulamanın başlamasından sonra 5 yıldızlı bir otelde iki gün konaklama hizmetinin dahi sunulduğu açıklandı. Türk Hava Yolları yenilikçi fikirleri ile yolcuların ilgisini kazanmaya devam ediyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın