Yapı Kredi Bankası Muhasebe Uzmanı İlanı

0

Koç Finansal Hizmetler bünyesinde yer alan Türkiye’nin lider bankalarından Yapı Kredi Bankası Muhasebe Uzmanları arıyor. Koç personel alımı, Yapı Kredi personel alımı dahilinde, muhasebe uzmanları alınacak, Yapı Kredi Muhasebe Uzmanı, Yapı Kredi başvuru, 2016 Yapı Kredi alımı

Ülkemizin en değerli bankalarından bir tanesi konumunda bulunan Yapı Kredi Bankası A.Ş Genel müdürlük operasyon kadrolarında görev alacak Muhasebe Uzmanları alacağını belirtti. Koç Finansal Hizmetler bünyesi ve Yapı Kredi iştiraklari ile ilgili muhasebe hizmetlerinin yürütülmesi amacı ile bu yönde personel alımı gerçekleştirilecektir.

Banka bu alanda eğitimini tamamlanmış genç bankacı adaylarına çalışma imkanı sunmaktadır. 2016 yılı içerisinde bir çok farklı departmanına yeni çalışma arkadaşları katacağını açıklan Yapı Kredi Bankası iş ilanları yayınlamayı sürdürmekte.

Yapı Kredi 2016 alımları dahilinde Muhasebe Uzmanları için gerekli kriterleri açıklayarak başvuruları almaya başladı.

Muhasebe Uzmanı personel alımı için Yapı Kredi Uyum ve iç kontrol bölümünde görev alınacağı belirtilmektedir. Bankanın ve şirket iştirak kurumlarının muhasebe işlerinin takip edilmesi ve yerine getirilmesi amaçlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu iş ilanları ve banka sınavları ile gelecek nesillere yeni bankacılar yetiştirmek hedeflenmektedir.

Yapı Kredi, Koç Finansal Hizmetler A.Ş Muhasebe Uzmanı iş ilanı detayları ve başvurularınız için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-muhasebe-uzmani-koc-finansal-hizmetler-1496029

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın