Banka İş İlanları Garanti Bankası 2015 Temmuz Personel Alımı

Garanti Bankası 2015 Temmuz Personel Alımı

Son Güncelleme:

Garanti Bankası 2015 Temmuz Ağustos iş ilanları yayınlanmaya başladı! 

Ülkemizin önde gelen ve tartışmasız lider bankalar arasında yer alan Garanti Bankası 2015 personel alımlarına başladı.


2012 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde Şube ve Genel Müdürlük kadrolarını genişleterek, bir çok departmanda yeni çalışma arkadaşlarına kariyer fırsatları sunmaktadır. “Garanti’li Kariyer” kelimesinin anlamına uygun olarakl hareket eden banka, yeni başlatan ve mevcut çalışanlarına bir çok kariyer fırsatı ve sosyal olanaklar sağlamaktadır.

Hedefiniz nedir ?


Genel Müdürlük mü? Şube Müdürlüğü mü ? yoksa ben belli bir alan da uzman olayım, bu bana şimdilik yeter mi diyorsunuz ? Garanti Bankası tüm bu düşüncelerinize önem veriyor ve sizi kabiliyetinize uygun departmanlar ve pozisyonlar da görevlendiriyor.
2015 Temmuz ve Ağustos aylarında istihdam edilecek kadrolar belirlenirken, yeni kadrolarını yayınlamaya başlayarak genç yetenekleri mülakat ve sınav süreçlerine tabii tutmaktadır. 

Garanti Bankasının bir parçası olmaya hazırlanan adayların başvuruları bu süreçde beklenmektedir. İlanların tümüne aşağıdaki bağlantılardan başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler