Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

0

Vakıfbank’tan 48 Ay Vadeyle İhtiyaç Kredisi

Gelir düzeyi masraflarını karşılama yeterli olmadığı için ihtiyaç kredisi kullanarak nakit elde etmek isteyenler Vakıfbank web sitesini ziyaret ederek ve Vakıfbank şubelerine müracaat ederek taksitli ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyor. Türk bankacılık sektörünün önde gelen bankaları arasında yer alan Vakıfbank’ın taksitli ihtiyaç kredisine Vakıfbank şubelerinden veya Vakıfbank web sitesinden başvuru yapanlar uygun vade ve oranlarla ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

Eğitimden evliliğe, beyaz eşyadan mobilyaya kadar çeşitli giderlerini karşılamaya yönelik Vakıfbank şube veya web sitesinden Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisine başvuru yapanlar 48 aya varan vade süresi ile ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Bununla birlikte Vakıfbank ihtiyaç kredisine başvuru yapanlar kullandıkları ihtiyaç kredisini aylık eşit taksitlerle, 3 ayda bir ödeme seçeneği ile ve değişken ödeme seçenekleri ile geri ödeyebiliyorlar.

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, çalışma durumuna göre düzenlenmiş gelir belgesi ve bankadan istenen ek belgeler ile başvuru yapılanabilen Vakıfbank ihtiyaç kredisi %1,75 faiz oranıyla çekilebilirken Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisini teminat karşılığında kullandırdığı için kredi çekebilmek için teminat gösterilmesi gerekiyor. Bununla birlikte elektronik ortamdan veya reel olarak Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisine başvuru yapanların hayat sigortası da yaptırması gerekiyor.

Vakıfbank şubelerinden veya Vakıfbank web sitesinden 25.000 TL tutarında ihtiyaç kredisine 48 ay vade ve %1,75 faiz oranıyla başvuru yapılması halinde kullanılan kredinin aylık taksit tutarı 831,72 TL oluyor. Ayrıca kredinin faizi ile birlikte kredi kapsamında ödenmesi gereken vergileri ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %28,7193 oluyor. ( Yukarıdaki oran ve tutarla örnek olup değişiklik gösterebilir.)

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın