QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Günümüzde bankacılık sektöründeki rekabette bir adım öne geçmek için bankalar yıllın belli zamanlarında özel faiz oranlı kredi kampanyaları başlatabiliyor. İhtiyaç sahiplerine özel kredi kampanyaları bulunan bankalar arasında QNB Finansbank da yer alıyor. QNB Finansbank bahar kredisi kampanyası ile mobilyadan giyime tatilden beyaz eşyaya kadar çeşitli ihtiyacı olanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında kullanıma sunduğu bahar kredisi kampanyası ile masraflarını finanse etmek için kredi kullanmak isteyenler 12 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyor.

QNB Finansbank bahar kredisi kampanyası kapsamında 12 ay vade ile en fazla 3.000 TL kredi verirken kredi kullanmak isteyenler bahar kredisi kampanyası ile %1,17 faiz oranından yararlanabiliyor. Ayrıca QNB Finansbank bahar kredisi ile kredi kullanmak isteyenlere 3 ay erteleme fırsatı da sunuyor.

QNB Finansbank’tan 12 ay vade ve %1,17 faiz oranıyla 3.000 TL tutarında bahar kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 273 TL olurken kredi kapsamında 15,75 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor. Ayrıca kullanılan kredinin faiz ile birlikte kredi tahsis ücretini ve kredi kullananlardan tahsil edilen vergileri kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %19,3968 oluyor.

QNB Finansbank bahar kredisi başvurusu 5030’a SMS göndererek yapılabildiği gibi QNB Finansbank müşterileri Finansbank internet veya cep şubeleri aracılığıyla bahar kredisine başvuru yapabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın