QNB Finansbank’tan Bahar Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank’tan Bahar Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank bahar kredisi kampanyası ile masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Günümüzde bankacılık sektöründeki rekabette bir adım öne geçmek için bankalar yıllın belli zamanlarında özel faiz oranlı kredi kampanyaları başlatabiliyor. İhtiyaç sahiplerine özel kredi kampanyaları bulunan bankalar arasında QNB Finansbank da yer alıyor. QNB Finansbank bahar kredisi kampanyası ile mobilyadan giyime tatilden beyaz eşyaya kadar çeşitli ihtiyacı olanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında kullanıma sunduğu bahar kredisi kampanyası ile masraflarını finanse etmek için kredi kullanmak isteyenler 12 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyor.

QNB Finansbank bahar kredisi kampanyası kapsamında 12 ay vade ile en fazla 3.000 TL kredi verirken kredi kullanmak isteyenler bahar kredisi kampanyası ile %1,17 faiz oranından yararlanabiliyor. Ayrıca QNB Finansbank bahar kredisi ile kredi kullanmak isteyenlere 3 ay erteleme fırsatı da sunuyor.

QNB Finansbank’tan 12 ay vade ve %1,17 faiz oranıyla 3.000 TL tutarında bahar kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 273 TL olurken kredi kapsamında 15,75 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor. Ayrıca kullanılan kredinin faiz ile birlikte kredi tahsis ücretini ve kredi kullananlardan tahsil edilen vergileri kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %19,3968 oluyor.

QNB Finansbank bahar kredisi başvurusu 5030’a SMS göndererek yapılabildiği gibi QNB Finansbank müşterileri Finansbank internet veya cep şubeleri aracılığıyla bahar kredisine başvuru yapabiliyor.QNB Finansbank Finansbank QNB Finansbank ihtiyaç kredisi QNB Finansbank bahar kredisi ihtiyaç kredisi bahar kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?