Advert Advert Advert

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası -

Masraflarını finanse etmek için uygun kredi arayanlar Akbank şubelerinden veya diğer başvur kanalları aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yapanlar uygun vade ve oranlarla kredi çekebiliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyasında Son Gün 30 Nisan!

Hayalindeki tatile gitmek isteyenler, çok istediği ev eşyalarına kavuşmak isteyenler veya herhangi bir hayalini gerçekleştirmek için nakitte ihtiyacı olanlar Akbank web sitesinden, Akbank telefon şubesinden, Akbank Direkt internet veya mobil ’den ve Akbank şubelerine müracaat ederek ihtiyaç kredisi başvurunda bulunabiliyor. Akbank şubelerinden ve diğer başvuru kanallarından masraflarını finanse etmek için Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapanlar uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi çekebiliyor.

Akbank web sitesinden, telefon şubesinden, Akbank Direkt internet veya mobil’den ve Akbank şubelerinden Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapılması halinde 48 aya varan vade süresi ile kredi çekilebiliyor. Ayrıca Akbank’tan ihtiyaç kredisi alanlar 3 ay erteleme fırsatından yararlanarak kredi ödemelerini yaza kadar erteleyebiliyor.

Çeşitli başvuru kanalları aracılığıyla başvuru yapılabilen Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile %1,17’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Fakat %1,17 faiz oranı Akbank şubelerinden 25-48 ay vade süresi ile 50 Bin TL ve üzeri kullanılan ihtiyaç kredisi için geçerli oluyor.

Akbank web sitesinden, telefon bankacılığından, Akbank Direkt internet veya mobil’den ve Akbank şubelerinden 10.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisine 48 ay vade ve %1,35 faiz oranıyla başvuru yapılması halinde ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 301,33 TL oluyor. Bununla birlikte banka tarafından faiz ile birlikte tahsil edilen kredi tahsis ücretini ve vergileri kapsayan yıllık efektif faiz oranı ise %21,6100 oluyor.

Akbank Akbank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank kredi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!