15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde bulunan gişelerin kaldırılması için çalışmaların başladığı ve 15 Temmuz tarihine kadar tamamlanacağı açıklandı. 

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde çalışmaların başladığı belirlendi. Bir süredir trafik sorunlarının ortadan kaldırılması, köprü üzerinde meydana gelen trafik sorununun ortadan kaldırılabileceği için yeni düzenlemeler yapılmaya başlandı. Trafik sorununun ortadan kaldırılması için köprü üzerinde bulunan gişelerin kaldırılması için çalışmaların başlatılmasına karar verildi. 

Köprü üzerinde bulunan 8 gişenin kaldırılmasına ve tamamen serbest geçiş sisteminin hayata geçirilmesine karar verildi. Bu süreç içerisinde ilk aşamada 4 gişenin serbest geçiş sistemi için kaldırılmasına karar verildi. Yapılacak olan çalışmaların birden değil belirli süreçler içerisinde kademeli bir şekilde kaldırılmasına karar verildi. 4 şerit üzerinde çalışmalar tamamlandıktan sonra ardından geriye kalan 4 şerit üzerinde çalışmaların yapılmasına karar verildi. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından otoyol ve köprülerde trafik sorununun ortadan kaldırılması, geçişlerde kolaylık sağlayabilmek için yeni adımlar atılıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde serbest geçiş sisteminin hayata geçirilmesi için bugün itibariyle çalışmaların başlatıldığı açıklandı. 

Trafik akışı sırasında herhangi bir sorunun yaşanmaması, çalışmaların aksamaması için önemli bir çalışma gerçekleştiriliyor. Serbest geçiş sisteminde artık HGS ve OGS etiketi aynı anda okunabileceğinden dolayı bir duraksamanın yaşanmasına gerek kalmadan geçiş ücretleri sürücünün hesabından otomatik olarak düşecek. Sürücüler bu sistem sayesinde şerit değiştirmelerine gerek kalmadan köprü üzerinde trafik akışını bozmadan ilerleyebilecekler. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın