Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi

0

Vakıfbank Kredi Kampanyası

Giderlerini karşılamak için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler Vakıfbank web sitesini ziyaret ederek, 5724’e SMS göndererek ve Vakıfbank şubelerine müracaat ederek Vakıfbank’ın kuruluş yıldönümüne özel başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabiliyor. SMS yoluyla ve Vakıfbank web sitesinden veya şubelerinden kuruluş yıldönümü kredisine başvuru yapanlar uygun vade ve oranla kredi çekebiliyor.

Hayalindeki tatile gitmek, ev eşyasını almak veya herhangi bir hayalini gerçekleştirmek için Vakıfbank kuruluş yıldönümü kredisine şubeden veya elektronik ortamdan başvuranlar 48 aya varan vade süresi ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuranlar kredinin geri ödemesini eşit veya artan taksitlerle yapabiliyor.

SMS yoluyla, Vakıfbank web sitesinden veya Vakıfbank şubelerinden kuruluş yıl dönümü kredisine başvuru yapanlar kredi tahsis ücreti ödemende de kredi kullanabiliyor. Fakat kredi kampanyasının faiz oranları kredi tutarına göre değişiklik gösterirken masrafsız ihtiyaç kredisinin faiz oranı da farklılık gösteriyor. Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisini 1.000-10.000 TL tutarında almak isteyenler krediyi %1,20 faiz oranıyla alabilirken 10.001-90.000 TL tutarındaki kredi %1,16 faiz oranıyla alınabiliyor. Ayrıca Vakıfbank masrafsız ihtiyaç kredisine %1,25 faiz uyguluyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

SMS yoluyla ve Vakıfbank web sitesinden veya şubelerinden 10.000 TL tutarındaki kuruluş yıl dönümü kredisine 48 ay vade ve %1,20 faiz oranıyla başvuru yapılması halinde kredinin aylık taksit tutarı 290,01 TL oluyor. Ayrıca kredi kapsamında bankaların faiz ile birlikte tahsil ettiği vergileri ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık efektif faiz oranı %19,0616 oluyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın