Ana SayfaKredilerVakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank Kredi Kampanyası

Giderlerini karşılamak için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler Vakıfbank web sitesini ziyaret ederek, 5724’e SMS göndererek ve Vakıfbank şubelerine müracaat ederek Vakıfbank’ın kuruluş yıldönümüne özel başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabiliyor. SMS yoluyla ve Vakıfbank web sitesinden veya şubelerinden kuruluş yıldönümü kredisine başvuru yapanlar uygun vade ve oranla kredi çekebiliyor.

Hayalindeki tatile gitmek, ev eşyasını almak veya herhangi bir hayalini gerçekleştirmek için Vakıfbank kuruluş yıldönümü kredisine şubeden veya elektronik ortamdan başvuranlar 48 aya varan vade süresi ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuranlar kredinin geri ödemesini eşit veya artan taksitlerle yapabiliyor.

SMS yoluyla, Vakıfbank web sitesinden veya Vakıfbank şubelerinden kuruluş yıl dönümü kredisine başvuru yapanlar kredi tahsis ücreti ödemende de kredi kullanabiliyor. Fakat kredi kampanyasının faiz oranları kredi tutarına göre değişiklik gösterirken masrafsız ihtiyaç kredisinin faiz oranı da farklılık gösteriyor. Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisini 1.000-10.000 TL tutarında almak isteyenler krediyi %1,20 faiz oranıyla alabilirken 10.001-90.000 TL tutarındaki kredi %1,16 faiz oranıyla alınabiliyor. Ayrıca Vakıfbank masrafsız ihtiyaç kredisine %1,25 faiz uyguluyor.

SMS yoluyla ve Vakıfbank web sitesinden veya şubelerinden 10.000 TL tutarındaki kuruluş yıl dönümü kredisine 48 ay vade ve %1,20 faiz oranıyla başvuru yapılması halinde kredinin aylık taksit tutarı 290,01 TL oluyor. Ayrıca kredi kapsamında bankaların faiz ile birlikte tahsil ettiği vergileri ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık efektif faiz oranı %19,0616 oluyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.