ING Bank Konut Kredisi Kampanyası

Günümüzde konut sektörüne olan talebin yüksek olması nedeniyle bankaların en çok tercih edilen kredi ürünleri arasında konut kredisi yer alıyor. Konut satın alarak kira ödemekten kurtulmak isteyenlere ve yatırım yapmak isteyenlere konut kredisi veren bankalar arasında Hollanda merkezli uluslararası bankacılık hizmeti veren ING Bank da yer alıyor. ING Bank ev sahibi olmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla konut kredisi veriyor.

ING Bank konut kredisi ile hayalinde eve kavuşmak isteyenler ve ev alarak yatırım yapmak isteyenler 120 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyor. Ayrıca ING Bank konut kredisi ile eşit taksitli, eşit anapara ödemeli ve arar ödemeli kredi seçeneklerinde de yararlanılabiliyor.

ING Bank konut kredisi %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla kullanılabilirken konut kredisinin faiz oranları tercih edilen vade seçeneğine göre değişiklik gösterebiliyor.

ING Bank’tan 36 ay vade ve %0,99 faiz oranıyla 30.160 TL tutarında konut kredisi alınması halinde konut kredisinin aylık taksit tutarı 1.000 TL olurken kredi kapsamında 151 TL kredi tahsis ücreti ödenmesi gerekiyor.

ING Bank konut kredisi başvurusu ING web sitesinden randevu formu doldurularak ve ING Bank şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın