İstanbul Autoshow 2017, 17. defa kapılarını açtı. İstanbul Autoshow 2017 bilet fiyatları ise merak ediliyor. İşte İstanbul Autoshow 2017 bilet fiyatları ve fuar etkinliğinin tüm detayları…

Otomobil tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği etkinlik TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde başladı. Bu yıl 17. defa kapılarını açan İstanbul Autoshow 2017’in ilk günkü ziyaretçileri VIP ve basın mensuplarından oluşacak. İlerleyen günlerde ise İstanbul Autoshow vatandaşları ağırlamaya başlayacak. Otomobil tutkunlarının sergiye girebilmesi için belli bir ücret ödemesi gerekecek. İstanbul Autoshow 2017’ye giriş fiyatları hafta içinde 10 lira, hafta sonunda ise 20 lira olarak belirlendi. İstanbul Autoshow 2017’yi ziyaret etmek isteyen kadınlar sergiyi hafta içinde ücretsiz olarak ziyaret edebilecek. Hafta sonunda ise 10 liralık giriş ücreti ödeyecek. Öğrencilerde hafta içinde ücretsiz ziyaretten yararlanacak. İstanbul Autoshow’u hafta sonunda gezmek isteyen öğrenciler 5 liralık giriş ücreti ödeyecek.

19 Farkı Otomobil Markası ve Ürünleri

İstanbul Autoshow 2017’de ODD bünyesinde yer alan otomobil markaları son ürünlerini sergilerken, etkinliğe katılacak marka sayısı 19 olarak açıklandı. Ziyaretçiler markaların yeni modellerini yakından inceleme fırsatını Autoshow kapsamında yakalayacak. Etkinlikte hem uygun fiyatlı hem de yüksek bütçelere hitap eden ürünlerin yer alacağı bildirildi. İstanbul Autoshow 2017’ye ilginin yüksek olacağı tahmin edilirken, bazı markalar yeni araçlarını ilk defa bu fuar kapsamında görücüye çıkaracak.

Saat Kaçta Açılıyor, Ne Zamana Kadar Sürecek?

İstanbul Autoshow 2017 hafta içinde 12 ile 21 saatleri aralığında, hafta sonunda ise 11 ile 21 saatlerinde açık olacak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde başlayan fuar etkinliği 21 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürecek. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın