ING Bank 2015 Temmuz Personel Alımları

Ülkemiz de olduğu gibi avrupanın bir çok büyük ülkesinde de faaliyet gösteren ING Bank hem şube hemde genel müdürlük ve operasyon birimleri için personel alımına devam etmekte. Üniversite mezunu gençlerin kariyer hedeflerine yardımcı olan bankanın aynı zamanda belli birimleri için de Önlisans 2 yıllık MYO mezunu adaylarda değerlendirilmektedir.

Geçtiğimiz 6 aylık dönemde şube kadrolarına deneyimsiz ve yeni mezun adaylar alan banka bu yönde aşama katederek, şu anda Temmuz ayı için görüşmeler planlamaktadır. Başvuru süreçlerini hızlandıran banka adayları bir an evvel mülakat ve belli departmanlar için banka sınavları na dahil etmektedir.

ING Banka 2015 Personel alımları için Lisans, Önlisans ve diğer pozisyonlar için Lise mezunu adaylar Genel Başvuru da bulunabilirler. Tercih ettiğiniz pozisyonların şehir bilgilerini kontrol ederek, görüşmelere davet edilebilmesini için mutlaka CV nizde başvuruduğunuz bölgede bir adres belirtmiş olmanıza özen gösterin, aksi takdir de eleme süreçlerinde adres – şehir uyumsuzluğu meydana gelecek ve daha görüşmeye dahi giremeden bu poziston için elemeyi geçememiş olacaksınız.

Şuan da bir çok farklı banka iş ilanı bulunan kurumun ilan detaylarını inceleyerek başvurularınızı yapabilir, ve ayrıca Bankaların 2015 Personel alımlarını da bu bağlantıdan görebilirsiniz.

ING Banka 2015 Temmuz Personel Alımları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. (İlanlar açılan sayfanın alt kısımında yer almaktadır)

2015 Temmuz için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

İlgili:  Garanti Bankası Genç Müşteri Danışmanları Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.