Ana Sayfa Ekonomi Dell’in Yeni PC Serisi!

Dell’in Yeni PC Serisi!

0

Sektörün lider ismi Dell şimdi de kurumsal bilgisayar serisiyle sahneye çıktı. Türkiye’de tanıtımı yapılan seri verimi arttırmayı hedeflerken, kullanıcılara sunduğu çözümlerle de dikkat çekti.

17 araştırma ve geliştirme merkeziyle sektöre büyük artılar kazandıran Dell markası, seriye yenilerini ekledi. Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu Türkiye’de tanıtımı yapılan yeni seri hakkında açıklamalar yaptı. Dumlu açıklamasında Markanın dünya genelindeki yıllık yatırımının 4 milyar 500 bin doları aştığını kaydetti. Bu yatırımların hayata geçmesiyle yeni ürün çıktılarına ulaştıklarını söyleyen Dumlu, hem çalışanların hem patronların işini kolaylaştıracak çözümler üretmek için çalışmaların devam ettiğinin altını çizdi.

Dell’in kurumsal kullanıcılar için tasarladığı cihazın hedefi üretkenliği arttırmak, yaratıcılığı en yüksek seviyeye yükselmek olarak açıklandı. Bu kapsamda yenilenen Microsoft Windows 10 ve yeni nesil Intel Core işlemci serisi kullanıcılara gerçek görüntü kalitesini sunuyor. İnceliği ve hafifliğiyle çalışanların beklentilerinin üzerinde olan tasarımlar çok kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacak.

Kurumsal müşterilerle yakında buluşacak seride, dünyanın en küçük InfinityEdge ekranı olma özelliğine sahip “XPS 13 9365” ve en hafif 15 inçlik ekranıyla “Dell Precision 5520” yer alıyor. Serinin dikkat çeken diğer bir tasarımı ise “Dell Latitude 5285”. Söz konusu tasarım en güvenli diz üstü PC olarak nitelendiriliyor. Ses sistemiyle rakiplerine fark atan cihaz ise “Precision 5720” olarak kendini gösteriyor. Uzun süreli pil ömrüne sahip “Dell Latitude 5289” modeli ise 17 saatlik aralıksız kullanım vaat ediyor. Hayal gücünü ve yaratıcılığı ekrana taşıyan model “Dell Canvas 27” ise kurumsal müşterileri cezbedeceğe benziyor.  

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version