Ziraat Bankası Ziraat Katılım Bankası Sınav Sonuçları Açıklandı! 22.Mart.2016

0

Ziraat Katılım Bankası tarafından yapılan sınav ve sonuçlarına ilişkin adayların en çok merak ettiği haberlerin başında gelen Ziraat Katılım Bankası sınav sonuçları, Ziraat Katılım sınavı ve sonuçların duyurusu, Ziraat Bankası sınav sonuçları, Ziraat Katılım Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ve Ziraat Katılım Bankası Sınav sonuçları açıklandı mı ?

Ziraat katılım bankası’nın düzenlemiş olduğu personel alımı doğrultusunda sınav Şubat ayı içerisinde tamamlandı. Binlerce aday bu büyük kamu bankası’nın kadrolarına girebilmek için birbiri ile yarıştı.

Ziraat Katılım Bankası geçtiğimiz dönemde açılmış olmasına rağmen sınavı 2016 Şubat ayında yaparak bankanın personel alımını bekleyen adayları değerlendirmeye aldı. Sınav süreci ve detayları bankanın kendi duyuru sistemi üzerinde yayınlanmıştı.

Üzerinden geçen zamana rağmen sınav sonuçlarını henüz açıklamayan banka adayların meraklı bekleyişini sürdürmeye devam ediyor. 

 Ziraat Katılım Bankası Servis Görevlisi İşe Alım Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra Başvurulan Sınavlar linkinden sınav seçimi yaparak sınav sonuç bilgilerinize erişebilirsiniz.

SINAV SONUÇLARINA bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

sinav.anadolu.edu.tr/sb/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın