Advert Advert Advert

PTT'den İhtiyaç Kredisi!

PTT'den İhtiyaç Kredisi!
PTT'den İhtiyaç Kredisi! Admin -

PTT ve Denizbank iş birliği ile uygun koşullarda ihtiyaç kredisi sunulmakta. 36.000 TL'e kadar 48 ay vade ile serbestçe kredi kullanabilirsiniz.

Kredi Kullanmak isteyenlere Denizbank’tan PTT Kredisi

Çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanma yoluna başvuranlar Denizbank PTT kredisinden yararlanabiliyor. İhtiyaç sahipleri Denizbank ihtiyaç kredisinden uygun vade ve düşük faiz oranıyla yararlanabiliyor.

Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi

Çeşitli ihtiyaçlarını cüzdanına yük etmeden karşılamak isteyenler ülkemizin hemen hemen yer yerinde şubesi bulunan PTT’ye müracaat ederek Denizbank PTT kredisinden yararlanabiliyor. Masrafları cüzdanına ağır geldiği için kredi kullanmak isteyenler Denizbank’ın PTT kredisi ile uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Eğitim, sağlık, tatil, düğün gibi çeşitli giderlerini karşılamakta geliri yetersiz kaldığı için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler ülkemizin hemen hemen her yerinde şubesi bulunan PTT şubelerinden Denizbank PTT kredisine başvuru yaparak 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. İhtiyaçları cüzdanına ağır gelenler Denizbank PTT ihtiyaç kredisi ile en az 1.000 TL en fazla 36.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanabilirken Denizbank PTT ihtiyaç kredisini masrafsız kullanıma sunduğu için PTT kredisinden yararlananlardan kredi tahsis ücreti tahsil edilmiyor.

PTT şubelerinden alınabilen Denizbank ihtiyaç kredisinden emekli maaşını PTT’den alanlar yararlanabiliyor. Denizbank’ın PTT şubeleri üzerinden kullanıma sunduğu PTT ihtiyaç kredisinin faiz oranları ise müşteri özelinde farklılık gösterebiliyor.

Çeşitli masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler Denizbank’a 10.000 TL tutarında PTT ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunması halinde ve ihtiyaç kredisinin 12 ay vade ve %1,74 faiz oranıyla kullanılması halinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %2,3452 olurken yıllık toplam maliyet oranı %28,1424 oluyor.

Denizbank PTT kredisi başvurusu ülkenin neresinde olursa olsun PTT şubelerinden yapılabiliyor.

krediler ihtiyaç kredisi ptt kredi ptt denizbank kredi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!