Yüzde 0,90’dan Başlayan Kredi Faiz Oranları QNB Finansbank’ta

0

Konut Alacaklara QNB Finansbank’tan Konut Kredisi

Hayal ettiği eve kavuşabilmek için konut kredisi kullanmak isteyenler QNB Finansbank’tan kredi alabiliyor. Ev satın alabilmek için kredi kullanmak isteyenler QNB Finansbank’tan uygun vade ve düşük faiz oranıyla konut kredisi alabiliyor.

QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

Hayal ettiği eve kavuşabilmek için birimleri yeterli olmadığı için konut kredisi kullanmak isteyenler QNB Finansbank’a başvurarak konut kredisi kullanabiliyor. Gayrimenkul sektöründe yatırım yapmak için ve hayal ettiği eve kavuşmak için konut kredisi kullanmak isteyenler QNB Finansbank konut kredisine başvuru yaparak uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Ev sahibi olmak için ek finansal desteğe ihtiyacı olanlar QNB Finansbank konut kredisine başvuru yaparak 120 aya varan vadelerle konut kredisi kullanabiliyor. Ev satın almak isteyenler QNB Finansbank konut kredisinden yararlanarak satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’ine varan tutarlar da kredi alabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Hayat ettiği ev için QNB Finansbank’tan konut kredisi alanlar kredi vadesine göre değişen faiz oranlarında yararlanabiliyor. Ev sahibi olmak için QNB Finansbank’tan 1-24 vadeyle %0,90 faiz oranında, 25-60 ay vadeyle %0,93 faiz oranından ve 61-120 ay vadeyle 0,95 faiz oranından konut kredisi alabiliyor.

Ev satın almak için 100.000 TL tutarında konut kredisine 120 ay vadeyle başvuranların kredinin faizi %0,95 olduğu için QNB Finansbank’a aylık ödemesi gereken tutar 1.400,24 TL oluyor. Bununla birlikte kredi kapsamında tahsil edilen kredi tahsis ücretini, ipotek tesis ücretini, ekspertiz ücretini ve vergileri kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %12,3349 oluyor.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu Finansbank web sayfası ziyaret edilerek ve QNB Finansbank şubelerine müracaat edilerek yapılabiliyor. Konut kredisi başvurusu için konuta ait tapu fotokopisi, kimlik belgesi, adres teyit edici belge ve gelir belgesi gerekiyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın