Ana SayfaGündemYüzde 0,90'dan Başlayan Kredi Faiz Oranları QNB Finansbank'ta

Yüzde 0,90’dan Başlayan Kredi Faiz Oranları QNB Finansbank’ta

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Konut Alacaklara QNB Finansbank’tan Konut Kredisi

  Hayal ettiği eve kavuşabilmek için konut kredisi kullanmak isteyenler QNB Finansbank’tan kredi alabiliyor. Ev satın alabilmek için kredi kullanmak isteyenler QNB Finansbank’tan uygun vade ve düşük faiz oranıyla konut kredisi alabiliyor.

  QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

  Hayal ettiği eve kavuşabilmek için birimleri yeterli olmadığı için konut kredisi kullanmak isteyenler QNB Finansbank’a başvurarak konut kredisi kullanabiliyor. Gayrimenkul sektöründe yatırım yapmak için ve hayal ettiği eve kavuşmak için konut kredisi kullanmak isteyenler QNB Finansbank konut kredisine başvuru yaparak uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

  Ev sahibi olmak için ek finansal desteğe ihtiyacı olanlar QNB Finansbank konut kredisine başvuru yaparak 120 aya varan vadelerle konut kredisi kullanabiliyor. Ev satın almak isteyenler QNB Finansbank konut kredisinden yararlanarak satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’ine varan tutarlar da kredi alabiliyor.

  Hayat ettiği ev için QNB Finansbank’tan konut kredisi alanlar kredi vadesine göre değişen faiz oranlarında yararlanabiliyor. Ev sahibi olmak için QNB Finansbank’tan 1-24 vadeyle %0,90 faiz oranında, 25-60 ay vadeyle %0,93 faiz oranından ve 61-120 ay vadeyle 0,95 faiz oranından konut kredisi alabiliyor.

  Ev satın almak için 100.000 TL tutarında konut kredisine 120 ay vadeyle başvuranların kredinin faizi %0,95 olduğu için QNB Finansbank’a aylık ödemesi gereken tutar 1.400,24 TL oluyor. Bununla birlikte kredi kapsamında tahsil edilen kredi tahsis ücretini, ipotek tesis ücretini, ekspertiz ücretini ve vergileri kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %12,3349 oluyor.

  QNB Finansbank konut kredisi başvurusu Finansbank web sayfası ziyaret edilerek ve QNB Finansbank şubelerine müracaat edilerek yapılabiliyor. Konut kredisi başvurusu için konuta ait tapu fotokopisi, kimlik belgesi, adres teyit edici belge ve gelir belgesi gerekiyor.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,238TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

  Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

  QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

  Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

  Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

  TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

  Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

  TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

  TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...