Advert Advert Advert

İş Bankası’ndan Kira Kredisi Kampanyası

İş Bankası’ndan Kira Kredisi Kampanyası
İş Bankası’ndan Kira Kredisi Kampanyası -

Kirasını yıllık ödemek istediği için nakit ihtiyacı olanlar İş Bankası kira kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. İş Bankası kira kredisi kampanyası ile kirasını yıllık ödeyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

İş Bankası Kredi Kampanyası

İş Bankası’nın 4 Mayıs 2017 tarihine kadar devam eden kira kredisi kampanyası ile kirasını yıllık ödeyenler ve yıllık ödemek isteyenler bütçesini zorlamadan kiralarını ödeyebilirken ev sahipleri de kira tahsili derdinden kuruluyor. İş Bankası kira kredisi kampanyası ile kirasını yıllık ödeyerek kira derdinden kurtulmak isteyenler ve depozito, emlak komisyonu gibi masraflarını finanse etmek isteyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

İş Bankası kira kredisi kampanyası ile yıllık kira ödemesi, emlak komisyonunu ve depozito tutarını toplu ödemek isteyenler 24 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyor. Fakat İş Bankası’nın vadesini 24 ay olarak belirlediği kira kredisinin vadesi müşteri özelinde kira kontratı süresi ile sınırlandırılıyor.

İş Bankası kira kredisi ile kirasını toptan ödemek isteyenler ve varsa kirasını yıllık ödeyerek kira indiriminden yararlanmak isteyenler %1,18 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

İş Bankası’ndan 12 ay vade ve %1,18 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında kira kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 912 TL olurken toplam ödenecek anapara ve faiz tutarı 10.994 TL oluyor. Kredin sigorta masrafları hariç faizini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı ise %19,5676 oluyor.

Emlak komisyonunu, depozito tutarını ve kirasını toplu ödemek için kredi kullanmak isteyenler İş Bankası kira kredisi başvurusunu İş Bankası şubelerine müracaat ederek yapabiliyor. 

İş Bankası İş Bankası kira kredisi kira kredisi İş Bankası kredi başvurusu kredi kampanyası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!