Fibabanka, Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı alımları yapacak.

Bankanın Müşteri Hizmetleri ya da Çağrı Merkezi departmanlarında görevlendirilecek üzere gerçekleştirilecek banka personel alımlarında adayların Fibabanka müşterilerinin finansal işlemlerdeki isteklerini, tüm bilgi ihtiyaçlarını karşılamak, bu istekler karşılanırken bankanın imajını ön planda tutarak ve nezaket çerçevesinde en kaliteli hizmeti vermeleri istenmektedir.

Aynı zamanda bilgilendirme, satış amaçlı outbound çağrılarının gerçekleştirilmesi görevini de yapacak adayların ofis programlarını çok iyi kullanmaları istenmektedir. Satış tecrübesi aranmasa da tecrübesi olanların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Benzer şekilde ingilizce bilgisi aranmasa da bankaya gelen ingilizce çağrıları karşılayabilecek pozisyondaki adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

7-24 vardiyalı sistemde görev alınabilinmesi, ekip çalışmalarında başarılı olunması, ekibe uyum sağlanması, insanlarla olan iletişimin iyi olması, güler yüzlülük, sıcakkanlılık, açık fikirlilik, yaratıcılık olmasını isteyen banka, tüm adaylarının banka mevzuatlarına uygun şekilde en kaliteli ve en hızlı hizmeti verebilmelerini, müşteri odaklı çalışabilmelerini, müşterilerinin sorunları ile ilgilenebilmelerini, rekabetçi olmalarını, her zaman gelişime ve araştırmaya açık olmalarını istemektedir.

Analitik düşünmeyi de önemseyen banka, alım yapacağı adayları İstanbul’daki şubelerinde görevlendirecektir. Bu nedenle adayların CV’lerinde yaşadıkları yeri mutlaka yazmalarını, bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin bulunmamasını istemektedir. Erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş olmalarını istemektedir.

En az ön lisans mezunu gerçekleştirilecek olan banka personel alımları için başvuruları 5 Ağustos 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-1720014?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın