Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı Alımları Yapacak!

Fibabanka Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı alımları yapacak.

Bankanın Müşteri Hizmetleri ya da Çağrı Merkezi departmanlarında görevlendirilecek üzere gerçekleştirilecek banka personel alımlarında adayların Fibabanka müşterilerinin finansal işlemlerdeki isteklerini, tüm bilgi ihtiyaçlarını karşılamak, bu istekler karşılanırken bankanın imajını ön planda tutarak ve nezaket çerçevesinde en kaliteli hizmeti vermeleri istenmektedir.

Aynı zamanda bilgilendirme, satış amaçlı outbound çağrılarının gerçekleştirilmesi görevini de yapacak adayların ofis programlarını çok iyi kullanmaları istenmektedir. Satış tecrübesi aranmasa da tecrübesi olanların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Benzer şekilde ingilizce bilgisi aranmasa da bankaya gelen ingilizce çağrıları karşılayabilecek pozisyondaki adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

7-24 vardiyalı sistemde görev alınabilinmesi, ekip çalışmalarında başarılı olunması, ekibe uyum sağlanması, insanlarla olan iletişimin iyi olması, güler yüzlülük, sıcakkanlılık, açık fikirlilik, yaratıcılık olmasını isteyen banka, tüm adaylarının banka mevzuatlarına uygun şekilde en kaliteli ve en hızlı hizmeti verebilmelerini, müşteri odaklı çalışabilmelerini, müşterilerinin sorunları ile ilgilenebilmelerini, rekabetçi olmalarını, her zaman gelişime ve araştırmaya açık olmalarını istemektedir.

Analitik düşünmeyi de önemseyen banka, alım yapacağı adayları İstanbul’daki şubelerinde görevlendirecektir. Bu nedenle adayların CV’lerinde yaşadıkları yeri mutlaka yazmalarını, bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin bulunmamasını istemektedir. Erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş olmalarını istemektedir.

En az ön lisans mezunu gerçekleştirilecek olan banka personel alımları için başvuruları 5 Ağustos 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-1720014?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.