Ana SayfaKredi Kartları

Kredi Kartları

Albaraka’dan Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Albaraka’dan bir adım daha geldi ve Albaraka Dijital Banka kartı hizmeti sunmak için yeniliğe başladı.Albaraka Türk, hala devam eden salgın ve artan dijitalleşme sonucunda...

Kredi Kartlarını İnternet Alışverişine Açma

Dolandırıcılık olayları nedeniyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 1 Şubat 2018 itibariyle yeni bir yasa çıkardı. 31 Ocak 2018 tarihine kadar herkes banka...

Kredi Kartı Aktifleştirme

Alışveriş yaparken, elektrik, su, doğalgaz gibi faturaların ödenmesi gibi pek çok alanda işimizi kolaylaştıran kredi kartı aktifleştirme işlemi de son derece kolay bir şekilde yapılabiliniyor.

En İyi Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de kredi kartı kullanım sayısı her geçen gün artış göstermektedir. 2020 yılında TBB verilerine göre Türkiye’de kullanılan toplam kredi kartı ocak ayında 70 milyon...

Sigortası Olmayanlar Kredi Kartı Alabilir mi?

Sigortasızlara Bankalardan Kredi Desteği Sigortalı olmak, sağlık destek ekibi ve daha pek çok alanda kendini gösteren daha avantajlı hale geldiğiniz finansal imkân ve fırsat...

Kara Listede Miyim? Kara Listeden Nasıl Çıkabilirim?

Kredi borçlarınızı zamanında ödemediğiniz durumlarda ilgili banka tarafından kara listeye alınırsınız. Çoğu zamanda kredi borçlarının ödenmesi durumunda isminizin kara listeden çıkartılması zaman alır. Bu nedenle akıllık kara listede miyim sorusu gelir. Eğer kara listede adınız halen daha bulunuyorsa bankalara yapacağınız kredi taleplerinde olumsuz geri dönüşler ile karşılacaksınız.

Ticari Kredi Kartı Nedir? Ne Değildir?

Ticari kredi kartı aynı bireysel kredi kartlarındaki gibi kullanılan ödeme yöntemidir. Kredi kartları sadece bireysel tüketicilere özel olmayıp, şirketlere tanımlı kredi kartları da verilmektedir. Peki Ticari Kredi Kartı Nedir? Nasıl Alınır? Faydaları Nelerdir? Taksitlendirmeleri Farklı Mıdır?

Ziraat Bankası Bankkart

Ziraat Bankası Bankkart 4 tanedir. Bunlar; Bankkart, Gold, Platinum ve Business kartlardır. Ortak özellikleri olmakla birlikte, birbirinden ayıran önemli farklar da bulunmaktadır. Detaylar için… Ziraat...

Kredi Kartı Aidatı Geri Alınır mı?

Bankalar müşterilerinden hesap işletim ücreti veya kredi kartı aidatı gibi ücretler alabiliyor. Peki, kredi kartı aidatı geri alınabilir mi?

Kredi Kartı Ekstresi: Nedir, Nasıl Öğrenilir?

Kredi kartının kullanım oranını göz önünde bulundurarak 18 yaşından büyük neredeyse herkesin kredi kartı ekstresi inceldiğini söyleyebiliriz. Peki, kredi kartı ekstresi nedir? Kredi kartı ekstresi nasıl öğrenilir?

Ziraat Bankası Kredi Kartları (Tüm Kartlar)

Ziraat Bankası kredi kartları 6 adettir. Bunlar Bankkart, Bankkart Gold, Bankkart Platinum, Bankkart Business, Kampüs Kart ve Başak Kart’tır.Bankkart’ın çok önemli özelliği bulunmaktadır. Bu...

Kredi Kartı Kaybolduğunda Yapılması Gerekenler!

Kredi kartı kaybolabilir veya çalınabilir. Bu gibi durumlarda kart sahiplerinin banka ile iletişime geçmişi gerekir. Peki, kredi kartı kaybolduğunda neler yapılmalı?

Kredi Kartı Borcu Asgari Tutar Üzerinden Yatırılırsa Ne Olur?

Kredi kartı alışverişlerde kullanılan ödeme çeşitleri arasında yer alıyor. Bazı finansal sıkıntılardan dolayı kredi kartı borcu asgari tutar üzerinden yatırılabiliyor. Peki, kredi kartı borcu asgari tutar üzerinden yatırılırsa ne olur?

Burgan Bonus Kredi Kartı!

Burgan Bank tüketicilere çeşitli doğrultularda hizmet sağlayarak, tüketinin milli hasılaya katkı sağlayıp harcamalarda bulunmasına yardımcı olmaktadır. Böylece üreticinin de yüzü gülmektedir. Bu harcamaların en rahat , uygun ve taksitlendirme seçenekleriyle Burgan Bonus Kredi Kartı’nı çıkarmıştır.

Albaraka Kredi Kartları ve Avantajları!

Albaraka, Platinum, Gold ve Standart kart seçenekleriyle her müşteriye uygun kredi kartı olanağı sağlanmaktadır. Medikal,seyahat ve yol gibi pek çok konuda ayrıcalıklarıyla müşterilerinin nabzını tutmaktadır. Asistan Hizmetleri’nden yararlanabilir, Worldpuan kazanabilir ve taksitli ödeme imkanlarıyla bütçenizi zora sokmazsınız.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma, Kart Borcu Nasıl Yapılandırılır?

Alış verişlerimizi kolaylaştıran kredi kartları bazen de hayatı karartabiliyor. İnsanların bilinçsiz harcamaları ve kredi kartı borçlarını ödeme sıkıntı yaşamaları sonucu olumsuz sonuçlara neden olabilmekte.

Şekerbank Hasat Kart!

Şekerbank’ın tarımsal üretim yapan kişilere ve çiftçilere özel kampanyaları bulunuyor. Şekerbank’ın çiftçilere özel sunduğu hasat kart çiftçilerin cebini rahatlatıyor. Peki, hasat kart nedir? Hasat kart başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Kredi Kartı Faizleri Nelerdir?

Kredi kartının normal şartlarda faize dayalı bir çalışma sistemine bağlı olmadığı genel geçer bir konudur. Fakat bazı durumlarda bankalar kredi kartı kullananlardan faiz ödemesi talep etmektedir. Peki, kredi kartı faizleri nelerdir? Hangi durumlarda kredi kartı borcuna faiz işler?

Kredi Kartı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi kartı hemen hemen tüm tüketicilerin kullandığı bir ödeme şekli olarak karşımıza çıkıyor. Hayatımızdaki önemli bir yer tutan kredi kartını kullanırken dikkatli olmak kişileri çoğu külfetten koruyacaktır. Peki, kredi kartı kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Kredi Kartı Başvurusu Neden Reddedilir?

Kredi kartı çoğu alışverişimizde imdadımıza yetişiyor. İhtiyaçlarımız ne denli yüksek maliyetli de olsa kredi kartının limiti yettiği sürece sıkıntı çekmiyoruz. Çünkü normal şartlarda cebimizden tek seferde çıkacak büyük miktarda bir masraf bizi zor duruma sokarken kredi kartı ile taksitli bir şekilde ödemek bizi o kadar zorlamıyor. Bu yazımızda hayatımızın olmazsa olmazı kredi kartının ret edilme sebeplerini inceledik. Ayrıntılar Haberimizde!

Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Kredi kartı kullanımının arttığı günümüzde kredi limitleri çoğu kişinin harcamalarını karşılamaya yetmemektedir. Tüketimlerini kredi kartı ile karşılayan çoğu tüketici bu limit yetersizliğini ya yeni kredi kartı alarak ya da kredi kartı limiti arttırma yolunu seçerek aşmaya çalışıyor. Bu yazımızda kredi kartı limiti yetmeyenler için kredi kartı limiti yükseltme yöntemlerini inceledik.

ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu

Çeşitli ihtiyaçlarınız için yeni bankaları denemek isteyen ve diğer bankaların kredi kartı hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için ICBC Turkey hizmetinizde.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB, CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu yapmak için en yakın TEB şubeleri veya internet şubeleri kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank Bonus Kart Özellikleri

ABank, yeni kredi kartı olan ABank Bonus Card’ı müşterilerine sunarak avantajlı ve sürprizlerle dolu çözümler üretiyor. İşte ABank bonus kart ile ilgili geniş bilgiler...

Vakıfbank’tan Tarım Üreticileri İçin Tarım Kart

Vakıfbank tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için kolaylaştırıcı bir imkan sunuyor. Tarım kart adı altında topladığı özellikler ile müşterilerine büyüme fırsatı veriyor. İşte “tarım kart” ile ilgili detaylar...

Kredi Kartı Limiti Maksimum Ne Kadar Olabilir?

Kredi kartı paranın alternatifi olarak hayatımızda büyük bir yer kaplıyor. Günümüzde marketten giyime, elektronik eşya alımından akaryakıt alımına kadar tüm alanlarda kullanılan kredi kartının bazen limiti yetersiz geliyor. Bu yazımızda kredi kartı limitini yükseltmek isteyenler için maksimum kredi kartı limitinin kaç olduğunu inceledik. Ayrıntılar Haberimizde!

Kredi Kartından Nasıl Kredi Çekilir?

Acil ihtiyaçlarımızı karşılayabilmenin yollarından birisi de kredi kartından kredi çekmektir. Kredi kartından nasıl kredi çekilir? Aslında kredi kartından, nakit çekmek çok tercih edilen bir durum değildir çünkü çok fazla miktarda..

Kredi Kartından Nakit Faizlerinde Son Durum!

Kredi kartından para çekilebilir mi? Çekilirse nasıl ve hangi durumlarda çekilebilir? Bankaların kredi kartı hizmetlerinden birisi de nakit avans çekimleridir. Kredi kartından nakit para çekimi yaparak aciliyeti olan durumlar için nakit ihtiyacı hemen giderilebilir.

Kredi Kartından Taksitli Nakit Çekmek

Taksitli nakit avans, nakit para çekiminin taksitlendirmiş bir biçimde geri ödenmesine olanak sağlayan nakit para çekimidir. Kredi kartından taksitle para çekme işlemleri 9 aya kadar vadelendirilebilmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Garanti Bankası Kredi Kartları çeşitleriyle sizin nakit sıkıntınızı gidererek günlük alışverişlerinizde size kolaylık sağlıyor. Üstelik Garanti Bonus ile harcadıkça kazanıyorsunuz.

ING Bank Pegasus Kredi Kartı ile 636 TL Kazançlı Çıkın!

Pegasus Kredi kartı nedir ? Pegasus Kredi kartı nasıl başvurulur ? Pegasus Kredi kartı avantajları, Pegasus Kredi kartı hizmetleri, Pegasus Kredi kartı çıkarmak için ne yapmak gerekiyor ve detaylar

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları ile 10 Avantaj!

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak, size özel kredi kart çeşitleri bulunmaktadır. Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı, bütçenizi alt üst etmeyen ücret ve faiz oranlarıyla nakit avansın güzelliğini size sunuyor.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Çok Kolay!

Denizbank Bonus Kredi Kartı, Denizbank’ın sağladığı nakit avans hizmetlerinden bir tanesidir. Denizbank Bonus Kredi Kartı nasıl alınır? Denizbank Bonus Kredi Kartı, Denizbank’ın internet şubesi üzerinden HEMEN BAŞVUR seçeneği veya telefon bankacılığı ile başvurabilirsiniz. Şubelere giderek de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Numarası Nedir? Nerde Yazar?

Kredi kartı, bazı kuruluşlar ve bankalar tarafından tüketicilere özel olarak verilen, günlük olarak gerçekleştirilen alışverişlerde nakit para ve çek gibi ödeme araçlarının kullanımını en...

Sanal Kart Nedir? Ne İşe Yarar?

Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Nasıl Kullanılır? Sanal Kart Nasıl Açılır? Limiti Nedir? Bilmeniz ve Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Kredi Kartı Taksitlendirme ve Yapılandırmalarına Düzenleme!

Kredi kartı taksitlendirme ve yapılandırma sürelerinde BDDK tarafından değişiklik yapıldı. Artık elektronik eşya alımlarında kredi kartı taksitlendirmesi nakit çekimlerde 3 aydan fazla, vergi ödemelerinde ise 9 aydan fazla yapılamayacak.

Cardfinans Nakit Nedir, Avantajları Nelerdir

Finansbank’ın banka kartı olan Cardfinans Nakit, kullanıcılara çok avantajlı kolaylıklar sağlıyor. İstediğiniz her alanda gönül rahatlığı ile kullanacak ve ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılama şansına sahip olacaksınız. Nakit alışveriş yapmak isteyenlerin kullanabilecekleri bir kart olmakla beraber isterlerse taksit kolaylığı da sunmaktadır.

Ziraat Bankası Harçlık Avans

Ziraat Bankası Harçlık Avans ile KYK’dan kredi ya da burs alan öğrencilere nakit avans desteği. Ziraat Genç Kart ile 350 TL’lik ekstra alışveriş imkanı.

CardFinans’tan MTV İçin İki Taksit Fırsatı!

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) için ödeme dönemi başladı. CardFinans, MTV ödemelerinde müşterilerini rahatlatmak için ödemelerin iki taksitte yapılmasına imkân tanıyacak.

Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı!

Akbank, kredi kartı sahibi olmak isteyenlere şubelere gitmeden, internetten başvuruyla anında kredi kartı veriyor. Başvuru formunu doldurarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası! 90 TL Para Puan!

QNB Finansbank, vadesiz hesaplarından otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine özel para puan kampanyası başlattı. Kartlarından ya da vadesiz hesaplarından otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 90 TL’ye kadar para puan hediyesi verilecek.

Akbank Ramazan Kampanyası! 110 TL Chip Para Hediye!

Akbank Ramazan Kampanyası düzenledi. Akbank NEO’dan 11 ayın sultanında 110 TL chip para hediyesi veriyor. Detaylar…