Ana SayfaKredi Kartları

Kredi Kartları

Kredi Kartlarını İnternet Alışverişine Açma

Dolandırıcılık olayları nedeniyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 1 Şubat 2018 itibariyle...

Kredi Kartı Aktifleştirme

Alışveriş yaparken, elektrik, su, doğalgaz gibi faturaların ödenmesi gibi pek çok alanda işimizi kolaylaştıran kredi kartı aktifleştirme işlemi de son derece kolay bir şekilde yapılabiliniyor.

En İyi Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de kredi kartı kullanım sayısı her geçen gün artış göstermektedir. 2020 yılında TBB...

Sigortası Olmayanlar Kredi Kartı Alabilir mi?

Sigortasızlara Bankalardan Kredi Desteği Sigortalı olmak, sağlık destek ekibi ve daha pek çok...

Kara Listede Miyim? Kara Listeden Nasıl Çıkabilirim?

Kredi borçlarınızı zamanında ödemediğiniz durumlarda ilgili banka tarafından kara listeye alınırsınız. Çoğu zamanda kredi borçlarının ödenmesi durumunda isminizin kara listeden çıkartılması zaman alır. Bu nedenle akıllık kara listede miyim sorusu gelir. Eğer kara listede adınız halen daha bulunuyorsa bankalara yapacağınız kredi taleplerinde olumsuz geri dönüşler ile karşılacaksınız.

Ticari Kredi Kartı Nedir? Ne Değildir?

Ticari kredi kartı aynı bireysel kredi kartlarındaki gibi kullanılan ödeme yöntemidir. Kredi kartları sadece bireysel tüketicilere özel olmayıp, şirketlere tanımlı kredi kartları da verilmektedir. Peki Ticari Kredi Kartı Nedir? Nasıl Alınır? Faydaları Nelerdir? Taksitlendirmeleri Farklı Mıdır?

Ziraat Bankası Bankkart

Ziraat Bankası Bankkart 4 tanedir. Bunlar; Bankkart, Gold, Platinum ve Business kartlardır. Ortak...

Kredi Kartı Aidatı Geri Alınır mı?

Bankalar müşterilerinden hesap işletim ücreti veya kredi kartı aidatı gibi ücretler alabiliyor. Peki, kredi kartı aidatı geri alınabilir mi?

Kredi Kartı Ekstresi: Nedir, Nasıl Öğrenilir?

Kredi kartının kullanım oranını göz önünde bulundurarak 18 yaşından büyük neredeyse herkesin kredi kartı ekstresi inceldiğini söyleyebiliriz. Peki, kredi kartı ekstresi nedir? Kredi kartı ekstresi nasıl öğrenilir?

Ziraat Bankası Kredi Kartları (Tüm Kartlar)

Ziraat Bankası kredi kartları 6 adettir. Bunlar Bankkart, Bankkart Gold, Bankkart Platinum, Bankkart...

Kredi Kartı Kaybolduğunda Yapılması Gerekenler!

Kredi kartı kaybolabilir veya çalınabilir. Bu gibi durumlarda kart sahiplerinin banka ile iletişime geçmişi gerekir. Peki, kredi kartı kaybolduğunda neler yapılmalı?

Kredi Kartı Borcu Asgari Tutar Üzerinden Yatırılırsa Ne Olur?

Kredi kartı alışverişlerde kullanılan ödeme çeşitleri arasında yer alıyor. Bazı finansal sıkıntılardan dolayı kredi kartı borcu asgari tutar üzerinden yatırılabiliyor. Peki, kredi kartı borcu asgari tutar üzerinden yatırılırsa ne olur?

Burgan Bonus Kredi Kartı!

Burgan Bank tüketicilere çeşitli doğrultularda hizmet sağlayarak, tüketinin milli hasılaya katkı sağlayıp harcamalarda bulunmasına yardımcı olmaktadır. Böylece üreticinin de yüzü gülmektedir. Bu harcamaların en rahat , uygun ve taksitlendirme seçenekleriyle Burgan Bonus Kredi Kartı’nı çıkarmıştır.

Albaraka Kredi Kartları ve Avantajları!

Albaraka, Platinum, Gold ve Standart kart seçenekleriyle her müşteriye uygun kredi kartı olanağı sağlanmaktadır. Medikal,seyahat ve yol gibi pek çok konuda ayrıcalıklarıyla müşterilerinin nabzını tutmaktadır. Asistan Hizmetleri’nden yararlanabilir, Worldpuan kazanabilir ve taksitli ödeme imkanlarıyla bütçenizi zora sokmazsınız.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma, Kart Borcu Nasıl Yapılandırılır?

Alış verişlerimizi kolaylaştıran kredi kartları bazen de hayatı karartabiliyor. İnsanların bilinçsiz harcamaları ve kredi kartı borçlarını ödeme sıkıntı yaşamaları sonucu olumsuz sonuçlara neden olabilmekte.

Bu kategoride neler bulabileceksin?