Ana SayfaBirikim & Yatırım

Birikim & Yatırım

Akbank Kur Korumalı Mevduat Hesabı Avantajları Nedir? 

Kur korumalı mevduat hesabı henüz 3 ayını doldurmamasına rağmen, ciddi bir talep görmüş...

50 bin TL Faiz Getirisi Ne Kadar?

50 bin TL ne kadar faiz getirir? Vadeli mevduat, sürekli para kazandıran bir...

10.000 TL Faiz Getirisi Ne Kadar?

Mevduat faizlerinin yükselmesiyle birlikte insanlar, 10.000 TL faiz getirisi hakkında meraklanmaya başladı. Faizler...

20 bin TL Faiz Getirisi Ne Kadar?

20 bin TL ne kadar faiz getirir? Vadeli mevduat paranızı değerlendirebileceğiniz iyi bir...

Vakıfbank Altın Hesabı: Nedir? Nasıl Açılır?

Müşterilerinin birikimlerine destek olmak için Vakıfbank Altın Hesabı imkanı sağlayan banka, düzenli birikim talimatı verilmesi halinde bütçeden ayrılacak olan belli miktarlarla, gram altın tasarrufunda bulunulmasına destek vermektedir. Bu yazımızda Vakıfbank Altın Hesabı nedir? Vakıfbank altın hesabı nasıl açılır? Altın hesabı fiyatları nasıldır? Sorularını detaylı olarak açıklayacağız.

Yatırım Fonları ve Riskleri

Yatırım araçları konusunda seçenekler her geçen dönem artmaktadır. Birikimi bulunan kişilerin tercih ettiği yatırım şekillerinden biri de yatırım fonlarıdır. Yatırım fonu, yatırımcıların birikimlerinin piyasadaki çeşitli sermaye araçlarında değerlendirilmek üzere bir havuzda toplanması ve alanında uzman profesyonel yöneticiler tarafından yönetilmesi işlemine verilen isimdir.

Ortak Hesap Nedir?

Bankalarda mevduat hesabı açarak birikim yapılması çokça başvurulan bir durumdur. Aynı zamanda iki kişi ortak olarak banka hesabı açarak birikim yapabilir. Peki, ortak hesap nedir? Kimlerle ortak hesap açılabilir? Ortak hesap açmak için ne yapılması gerekir?

Halk Bankası Yatırım Hesapları

Halk Yatırım’da hesap açtırmak için Halkbank ya da Halk Yatırım şubelerine gitmeniz gereklidir. Banka size bir takım sorular yöneltecektir. Bu soruların uygunluk testinden geçmeniz ve...

Akbank Esnek Birikim Hesabı

Esnek birikim hesabı ile paralarınızı düzenli olarak biriktirme şansına sahipsiniz. Ayrıca bunu esnek bir şekilde de ödeme koşulu hakkınız bulunuyor. İşte Akbank esnek birikim hesabı hakkındaki detaylı bilgiler şöyledir...

Vakıfbank ARI Hesabıyla Birikim Yapın!

Birçok vatandaş, mevduat hesabı ile birikim yapmayı, istediği zaman nakit çekimi yapamama sorunu yüzünden tercih etmezken; Vakıfbank, tam da bu soruna çözüm olan bir mevduat hesabı kampanyası düzenliyor.

Yüksek Faizli Vadeli Mevduat Hesabı Halkbank’ta!

Halkbank, düzenlediği yüksek faizli mevduat hesabı kampanyası ile birlikte birikimlerinizi değerlendirerek, hayallerinize kavuşmanıza ve ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılamanıza olanak sağlıyor. İşte Halkbank tarafından düzenlenen vadeli mevduat hesabı kampanyasına dair tüm detaylar!

Odeabank’tan Avantajlı Faiz Oranları ile Vadeli Mevduat Hesabı!

Odeabank, müşterilerine Türk Lirası ve döviz cinsinden birikim yapmak için avantajlı faiz oranları ile vadeli mevduat hesabı imkanı sağlıyor.

TEB’den Hoşgeldin Faizi ile Marifetli Hesap Kampanyası!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), avantajlı faiz oranları ile müşterilerine özel gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüyen, müşterilerinin diledikleri zaman paralarını yatırabileceği ya da çekebileceği Marifetli Vadeli Hesap imkanı sağlıyor.

Ziraat Bankası’ndan Altın Mevduat Hesabı!

Altınlarını yatırıma dönüştürmek ya da altınlarını korumak isteyen ancak çalınmasından ya da işçilik maliyetlerinden çekinen müşterilerine özel Altın Hesabı sunan Ziraat Bankası, altın mevduat hesabı sunuyor.

Garanti Bankası E-Vadeli Hesap!

Paranız yatırıldığı günden itibaren değerlenmeye başlar, istediğiniz zaman para çekmenize rağmen vadesi bozulmadan esnek bir şekilde kazanmaya devam edebilirsiniz. Vadeli hesap ile siz de birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Bu kategoride neler bulabileceksin?