Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Deneyimli Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank Deneyimli Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank yaptığı yeni eleman alımları ile ilgili duyuruda açık pozisyonun İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olduğunu, bu pozisyonla ilgili başvuruları kabul ettiğini bildirdi.

Anadolu Bankacılığı misyonuna sahip olan Şekerbank müşteri temsilcisi eleman alımı gerçekleştireceğini bildirdiği duyuruda başvuru sahiplerinde banka tarafından aranan özellik ve nitelikleri de açıkladı.

Tecrübeli Müşteri Temsilcisi Alımı

En az 3 yıl daha öncende İşletme Bankacılığı alanında çalışarak tecrübe kazanmış olan, bu alanda portföy yönetmiş olan adayların başvuru yapmasının istendiği duyuruda ayrıca üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden mezun ya da öğrenci olmasının gerektiği de belirtildi. Ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek olan, iletişim konusunda başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, satıl konusunda kendine güvenen, esnek çalışma saatleri ile ilgili sıkıntı yaşamayacak olan kişilerden gelecek başvuruların beklendiği söylendi. Erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini yapmış olmaları olarak belirtildi.

Banka Müşteri Temsilcilerinin Görevleri

ING Bank müşteri temsilcisi iş başvurusu yaparak banka tarafından ön değerlendirmeye alınan, uygun bulunan ve diğer aşamalar için davet alarak bu aşamaları da başarıyla geçen adaylar yeni işlerine başladıktan sonra banka bünyesinde tam zamanlı ve sürekli olarak çalışacaklar. ING Bank’a ait işletme ürünlerini müşterilere tanıtarak satış ve pazarlamasının yapılması, mevcut müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenerek bu doğrultuda çalışmalar yapılması, banka müşterilerinin işletme ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olmasının sağlanması, bankanın politikalarına uygun müşteri kitlesinin belirlenerek bu müşterilere ulaşılması ve kalıcı çalışmalar yapılmasının sağlanması gibi görevleri olacak.

ING Bank İş Başvurusu

Banka tecrübeli personel alımları ile ilgili iş başvuruları 28 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edeceğini de bildirdi. ING Bank iş başvurusu yapmak ya da bu duyurudaki tüm detayları öğrenmek isteyenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-gaziantep-1802273

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.