Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi!

0
Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank 10.000 TL ihtiyaç kredisi (İlk 6 ay ödemesiz) ile müşterilerinin ihtiyaçlarını çözüme ulaştırıyor. Evinde tadilat yaptırmak isteyenler, aracına bakım yaptırmak isteyenler, salgında işinden olanlar ya da evlenmek için nakit ihtiyacı olanlar için Halkbank 10.000 lira hızlı kredi ile artık ihtiyaçlarını bekletmek zorunda kalmıyorlar.

Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi Detayları

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç kredisi başvuruları banka şubelerinden yapılabildiği gibi, insanlar evinden çıkmasın diye evlerinden de yapılabiliyor. Bankanın internet sitesindeki formun doldurulması gerekiyor. Form linki haberin sonunda yer almaktadır.

“Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyası” (İlk 6 ay ödemesiz) başlığı altında kampanya yayınlanmış olup, formun eksiksiz doldurulması gerekiyor. İlk olarak aşağıda yer alan kredi tutarı ve kredi vadesi bilgilerini doldurmalısınız. Kredi tutarı en fazla 10.000 TL‘dir. Kredi vadesi ise en uzun 36 ay olarak belirlenmiştir.

Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi! - Halkbank Hızlı Kredi Başvurusu
Halkbank Hızlı Kredi Başvurusu

Bu kısmı doldurduktan sonra karşınıza faiz oranı ve ödeme planı çıkmaktadır. Faiz oranı %0,49 olarak belirlenmiştir. 10.000 TL’lik bir kredinin %0,49 faiz oranı ile aylık ödeme tutarı 376,33 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 11.290,01 TL olmaktadır.

Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi! - Halkbank 10.000 TL İhitiyaç Kredisi Ödeme Planı
Halkbank 10.000 TL İhitiyaç Kredisi Ödeme Planı

Eğer yukarıdaki faiz oranı ve aylık ödeme planı sizin için uygunsa bir sonraki aşamaya geçmelisiniz. Bir sonraki aşamada ise banka sizden kişiler bilgilerinizi istemektedir.

Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi! - Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu min
Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu-min

TC Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi, cep telefon numaranızı girmeli, ben robot değilim kutucuğunu işaretlemelisiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra devam demeli, başvurunuzu tamamlamalısınız. Eğer başvurunuzu olumlu sonuçlanırsa banka sizinle iletişime geçecektir.

Diğer bankaların “Dar Gelirliye 6 Ay Ödemesiz 10.000 TL Destek Başvuruları” için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Halkbank en uygun ihtiyaç kredisi dahilinde yüksek miktarda kredi kullanma talebinde bulunanlarda ise ek belge olarak faiz gelirleri için hesap cüzdanı ve kira geliri için tapu be kira kontratının fotokopisi istenmektedir. Online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak kullanılabilen bu kredi seçeneğinden Halkbank şubelerine giderek de yararlanılabilmektedir.

Başvurular: Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

Avantajlı bireysel krediler arasında bulunan Halkbank’ın bu kredi kampanyasından  faydalanacak kişilerden istenen belgeler;

  • Nüfus cüzdanı,
  • Ehliyet ya da pasaport,
  • Kamuda çalışanlardan maaş bordrosu,
  • Özel sektörde çalışanlardan maaş bordrosu ya da güncel ve onaylı gelir belgesi,
  • Çalıştığı şirketin imza sirküleri, SGK hizmet döküm belgesi,
  • Emeklilerden SGK emekli belgesi, emekli maaşının bağlı olduğu hesap cüzdanı,
  • Serbest meslek sahiplerinden vergi levhasının güncel hali, yıllık gelir beyannamesi, şirketin Ticari Sicil Gazetesi’nde yer alan ilanı ve işletmenin hesap özetinin güncel hali,
  • çÇftçilerden çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopisi, müstahsil makbuzu olarak sıralanabilir.

10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Halkbank 10.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve banka tarafından kredi kullanmasında bir engel görülmeyen bir kişinin aylık kredi taksitleri 284,79 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı da yüzde 1.13 olur. Aynı kişinin kredi bitiminde ödeyeceği toplam tutar 13670,29 lira olarak hesaplanırken, bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti de 50 liradır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın