Krediler Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi!

Halkbank 10.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

Halkbank hızlı ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin eğitim, seyahat, sağlık, tatil gibi ihtiyaçlarını çözüme ulaştırıyor. Evindeki eşyaları yenilemek isteyenler, tadilat yaptırmak isteyenler, aracına bakım yaptırmak isteyenler ya da evlenmek için nakit ihtiyacı olanlar Halkbank 10.000 lira hızlı kredi ile artık ihtiyaçlarını bekletmek zorunda kalmıyorlar.

İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

Avantajlı bireysel krediler arasında bulunan Halkbank’ın bu kredi kampanyasından  faydalanacak kişilerden istenen belgeler nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport, kamuda çalışanlardan maaş bordrosu; özel sektörde çalışanlardan maaş bordrosu ya da güncel ve onaylı gelir belgesi, çalıştığı şirketin imza sirküleri, SGK hizmet döküm belgesi; emeklilerden SGK emekli belgesi, emekli maaşının bağlı olduğu hesap cüzdanı;  serbest meslek sahiplerinden vergi levhasının güncel hali, yıllık gelir beyannamesi, şirketin Ticari Sicil Gazetesi’nde yer alan ilanı ve işletmenin hesap özetinin güncel hali; çiftçilerden çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopisi, müstahsil makbuzu olarak sıralanabilir.

Halkbank en uygun ihtiyaç kredisi dahilinde yüksek miktarda kredi kullanma talebinde bulunanlarda ise ek belge olarak faiz gelirleri için hesap cüzdanı ve kira geliri için tapu be kira kontratının fotokopisi istenmektedir. Online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak kullanılabilen bu kredi seçeneğinden Halkbank şubelerine giderek de yararlanılabilmektedir.

10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Halkbank 10.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve banka tarafından kredi kullanmasında bir engel görülmeyen bir kişinin aylık kredi taksitleri 284,79 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı da yüzde 1.13 olur. Aynı kişinin kredi bitiminde ödeyeceği toplam tutar 13670,29 lira olarak hesaplanırken, bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti de 50 liradır. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler