Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası, Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Yapacak!
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası, fon toplama, nakit işlemleri, havale ve EFT, döviz alım ve satımı, fatura ve vergi tahsilatı ve benzeri gibi işlerin yapılması kapsamında banka personel alımları yapacak.

Gişe Yetkili Yardımcı alımı yapacağını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecektir.

Yozgat ve Batman’daki şubeler için banka personel alımı yapılacak olup, başvuru yapacak adayların da bu lokasyonlarda ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Adayların en az üniversite mezunu olmaları ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF, SBF, İşletme yada İktisat Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ile Endüstri İlişkileri Bölümü ya da Bankacılık ve Finans bölümleridir.

Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan adayların başvuru yapmasını isteyen Türkiye Finans, tüm adayların bankanın misyon ve vizyonunu iyi temsil etmelerini istemektedir.

1991 yılının 1 Ocak günü ve sonrasında doğan adayların başvuru yapması istenip, bu tarihten önce doğanların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adayların MS Office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip olması, ileri seviyede kullanabilmeleri gerekmektedir.

İnsan ilişki ve iletişimleri güçlü olan, her zaman güler yüzlü olup insanlar ile kolay bir şekilde iletişim kurabilen, dış görünümlerine her zaman önem veren, yeniliklere ve öğrenmeye her zaman açık, kendini sürekli olan geliştiren adayların başvuru yapmasını isteyen banka, aynı zamanda da ekip çalışmalarında başarılı olmalarını, ekibe uyum sağlamalarını, sorumluluk alabilmelerini, sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, sorunluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirmelerini istemektedir.

Banka iş ilanı başvurusu yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-yozgat-subeleri-gise-yetkili-yrd-1899009?

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-batman-sube-gise-yetkili-yrd-1904375?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,354TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol