ABank, Uzun Dönem Tecrübesiz Stajyer Alımları Yapacak!

ABank, hem tecrübeli hem de tecrübesiz olmak üzere bünyesine uzun dönem stajyer alımları gerçekleştirecek.

ABank, hem tecrübeli hem de tecrübesiz olmak üzere bünyesine uzun dönem stajyer alımları gerçekleştirecek.

ABank stajyer alımlarına başvuru yapacak adayların üniversite okuyor ya da üniversite mezunu olmalarını isteyen banka, adayları finans departmanında istihdam edecektir.

Stajyer Alımları ile İlgili Detaylar

Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, öğrenci adayların İstanbul’da okuyor olmaları, ders devamlılık zorunluluklarının bulunmaması, mezun olan adayların ise işe ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

Adayların 4 senelik örgün eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor ya da mezun olmalarını isteyen banka, üniversite öğrencilerinin ise 4. sınıf olma kriteri bulundurmaktadır. 1., 2. ya da 3. sınıf öğrenci adayların başvuruları değerlendirme kapsamında yer almayacaktır.

Bireylerin haftanın minimum 3 iş günü tam zamanlı olarak çalışabilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Öğrenmeye her zaman istekli olan, gelişime her zaman açık olan, araştırmayı seven, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan kişilerin başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, insan ilişkilerinin iyi, organizasyon yeteneklerinin kuvvetli olmasını, insan ilişki ve ekip çalışmalarında başarılı olmalarını, ekibe uyum sağlamada sorun yaşamalarını istemektedir.

Söz konusu banka stajyer alımlarında tüm bireylerin aynı zamanda da MS Office programlarını biliyor olmalarını isteyen banka, yabancı dil bilgisi şartı bulundurmamaktadır.

Bireylerin staj yapmak istedikleri alan ile iletişim bilgilerini eksiksiz olarak CV’lerin belirtmeleri gerekip, başvurular ise 10 Mart 2018 tarihine kadar devam edecektir.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-uzun-donem-stajyer-1076187?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.