Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası, Personel Alım İlanı! Son Başvuru 16 Ocak 2018!

Garanti Bankası, Personel Alım İlanı! Son Başvuru 16 Ocak 2018!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, bankanın Finans departmanında görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Operasyon Merkezine şubelerden gönderilen işlemlerin şubeye taahhüt edilen sürelerde hatasız ve uygun olacak şekil yapılması için  Dış Ticaret ve Krediler Asistanı alımı yapacak olan Garanti Bankası, banka iş başvuru yapacak adaylar için aynı zamanda da yaş kriteri belirlenmiştir. Bu kriter 30 yaş olup, 30 yaşından büyük olanların başvuruları değerlendirme kapsamında yer almayacaktır.

Söz konusu banka personel alımı kapsamında adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerdir. Bu nedenle de başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ya da İstanbul’da ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları istenmektedir. Görev yeri Güneşli olup, Kocaeli’de de ikamet eden adayların başvuruları da değerlendirilecektir. İş sorumluluk bilinci gelişmiş olan, tüm işleri zamanında eksiksiz olarak yapan, insan ilişkileri de son derece iyi ve kuvvetli olan adayların başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların aynı zamanda da İngilizce dil bilgilerini olmasını istemektedir.

Banka iş ilanı kapsamında erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olma kriteri bulunmaktadır. Askerliğini yapmamış adayların başvuruları da değerlendirme kapsamında olmayacaktır.

Çevresinde her zaman hızlı, zaman yönetimi konusunda başarılı, operasyonel işleri seven, bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen, masa başında ekran karşısında çalışmayı seven adayların başvuru yapmasını isteyen banka, söz konusu iş gereği yoğun tempo olacağından ötürü adayların da bu tempoya uyum sağlamalarını istemektedir.

Başvurular 16 Ocak’ta sona erecek olup, 16 Ocak tarihinden sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-dis-ticaret-ve-krediler-asistani-1941598?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.