Burgan Bank En Az Önlisans Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

Burgan Bank, Destek Hizmet Görevlisi kadrosu için engelli banka personeli alımı yapacak.

Burgan Bank, Destek Hizmet Görevlisi kadrosu için engelli banka personeli alımı yapacak.

Burgan Bank tarafından duyurulan banka personeli alım ilanı, bankanın destek hizmet görevlisi kadrosu için gerçekleştirilecek. Banka iş ilanı, engelli banka personeli alımı gerçekleştirmek amacıyla yayımlandı.

Burgan Bank Engelli Banka Personeli Alım Şartları

Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, Türkiye’de genel müdürlük bölümlerinde değerlendirmek üzere banka personeli alımı gerçekleştirecek. Destek Hizmet Görevlisi kadrosu için engelli banka personeli alımı yapacak olan banka, en az ön lisans mezunu olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Burgan Bank, adayların MS Office programlarını iyi derecede kullanmalarını önemsiyor. Banka personeli adaylarının iletişim becerilerinin kuvvetli olmalarını önemsenirken, aynı zamanda takım çalışmasına da yatkın olunması önemseniyor. Engelli adayların, İŞKUR’a kayıtlı olmasına ve engellilik derecesinin yüzde 40 ve üzerinde olmasını talep ediyor.

Burgan Bank İş Başvurusu Detayları

Yapılacak olan banka iş başvurularından tercih edilecek olan adayların çeşitli pozisyonlar için değerlendirecek olan Burgan Bank, adayların ön yazıları aşamasında sahip oldukları engelleri ve engel derecelerini bildirmelerini talep ediyor. Adayların aynı zamanda uzmanlık alanlarını ve talep ettikleri pozisyonları da bildirmelerini talep eden banka, ön yazısında heyet raporlarında yazmakta olan işgücü kaybı için yüzdelik bölümü açık olarak belirtmelerini vurguluyor.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Burgan Bank tarafından 30 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, yukarıda bahsedilen kriterlerin sağlanması halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 25 Şubat 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-destek-hizmet-gorevlisi-1760293

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.