Burgan Bank, Saha Satış Personelleri Arıyor!

Kuveyt Merkezli olan Burgan Bank, en az meslek yüksek okulu mezunu olan banka personel alımları yapacak.

Kuveyt Merkezli olan Burgan Bank, en az meslek yüksek okulu mezunu olan banka personel alımları yapacak.

Direkt Satış Temsilcili alımları yapacağını duyuran Burgan Bank, banka iş başvurusu yapacak tüm adayların en az ön lisans mezunu, tercihen lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Burgan Bank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında banka iş başvurusu yapacak tüm adayların en az ön lisans mezunu olmalarına ek olarak, aynı zamanda saha satış alanında en az 3 senelik deneyimlerinin bulunması istenmektedir.

Satış departmanında görevlendirilecek olan adaylarda Bireysel Emeklilik Sertifikası olanların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Sahada tüketici kredileri ilk sırada yer almak üzere bankanın tüm bankacılık ürünleriyle verilen hedefler kapsamında satışlarının gerçekleştirmesi yapılacak olup, tüm adayların birebir olan satışlarda kendilerine her zaman güvenmeleri, her zaman dinamik, aktif, güler yüzlü olmaları, ikna etme yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Diksiyona çok önem veren banka, banka iş başvurusu yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, insan ilişkilerinin ve iletişimlerinin son derece kuvvetli olmasını, zaman yönetiminde iyi, sorumluluk bilincinin gelişmiş olmasını istemektedir.

İlgili:  Milli Savunma Üniversitesi 222 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Söz konusu banka personel alımları kapsamında adaylar esnek çalışma saatlerinde istihdam edileceklerdir. Buna yönelik de tüm adayların esnek çalışma saatlerine uygun pozisyonda olmaları istenmektedir. Erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Tüm adaylar İstanbul Avrupa yakasında görevlendirilecektir. Bu nedenle de adayların bu lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

İş ilanı için son başvuru tarihi olarak 19 Mayıs 2018 belirlenmiştir. Bu tarihten sonra ise şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-istanbul-avrupa-1828108

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.