Burgan Bank, Saha Satış Personelleri Arıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Merkezli olan Burgan Bank, en az meslek yüksek okulu mezunu olan banka personel alımları yapacak.

Direkt Satış Temsilcili alımları yapacağını duyuran Burgan Bank, banka iş başvurusu yapacak tüm adayların en az ön lisans mezunu, tercihen lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Burgan Bank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında banka iş başvurusu yapacak tüm adayların en az ön lisans mezunu olmalarına ek olarak, aynı zamanda saha satış alanında en az 3 senelik deneyimlerinin bulunması istenmektedir.

Satış departmanında görevlendirilecek olan adaylarda Bireysel Emeklilik Sertifikası olanların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Sahada tüketici kredileri ilk sırada yer almak üzere bankanın tüm bankacılık ürünleriyle verilen hedefler kapsamında satışlarının gerçekleştirmesi yapılacak olup, tüm adayların birebir olan satışlarda kendilerine her zaman güvenmeleri, her zaman dinamik, aktif, güler yüzlü olmaları, ikna etme yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Diksiyona çok önem veren banka, banka iş başvurusu yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, insan ilişkilerinin ve iletişimlerinin son derece kuvvetli olmasını, zaman yönetiminde iyi, sorumluluk bilincinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında adaylar esnek çalışma saatlerinde istihdam edileceklerdir. Buna yönelik de tüm adayların esnek çalışma saatlerine uygun pozisyonda olmaları istenmektedir. Erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Tüm adaylar İstanbul Avrupa yakasında görevlendirilecektir. Bu nedenle de adayların bu lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

İş ilanı için son başvuru tarihi olarak 19 Mayıs 2018 belirlenmiştir. Bu tarihten sonra ise şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-istanbul-avrupa-1828108

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…