Vakıfbank’tan Komisyonsuz, Masrafsız Konut Kredisi Kampanyası!

0

Uygun faiz oranı ve 10 yıla kadar uzanan ödeme planıyla müşterilerini ev sahibi yapmak isteyen Vakıfbank masrafsız konut kredisi kampanyası düzenlendi.

Web SarıPanjur Konut Kredisi kampanyası düzenleyen banka, müşterilerinde komisyon almadan, şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi desteği veriyor.

Vakıfbank Masrafsız Konut Kredisi Kampanyasının Detayları

10 yıla kadar uzanan çeşitli ödeme planları sunulur. Kişiler isterlerse her ay eşit tutarlarda ödemeler yapabilir. İsterlerse de maaşlarını aldıkları periyotlarda ödemelerini yapabilirler. Yani maaşını 3 ayda bir alanlara özel ödeme planları düzenlenir. Bir diğer ödeme planı çeşidi ise artan ve azalan taksitlidir. Yani vade sonu yaklaştıkça ödeme planlarım artsın diyenler için artan taksitli, vade sonu yaklaştıkça ödemelerim azalsın diyenler için ise azalan taksitli kredi imkanı sağlanır.

Vakıfbank masrafsız konut kredisi faiz oranları yüzde 1,21 olarak belirlenmiştir. Yani alınan tüm kredi tutarında aynı faiz oranı uygulanır ve değişmez. Ancak bu kampanya sadece yeni ev sahibi olmak isteyen ve bunun için kredi çekeceklere özeldir. Öncesinde bankanın diğer konut kredisinden yararlanan, ödemeleri halen daha devam eden kişiler, kredilerini bu kampanyaya taşıyamazlar.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Masrafsız Vakıfbank konut kredisi başvurusu yaparken banka müşterilerinin sigorta yaptırmalarını istemektedir. Sigorta yapılması kredinin güvencesi içindir. Sigorta ödemeleri ise hem eve hem de kişilere göre değişmektedir.

Masrafsız Vakıfbank Konut Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır?

Vakıfbank kredi başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. Kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Kredinin onaylanması halinde ise sadece evrak imzalama için banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Bu işlem ise çok kısa sürmektedir.

10 yıl vadeli ödeme planı ile 100.000 TL konut kredisi alacak olan bir kişinin yüzde 1,21 faiz oranıyla ödemesi gereken aylık kredi taksidi bin 584,08 TL’ye tekabül etmektedir. Aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,2360, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 15,8833’e tekabül etmektedir. Ödeme planı türüne göre de aylık ödenecek kredi taksit tutarı değişiklik gösterebilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.