Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank, İnsan Kaynakları Destek Hizmet Görevlisi Alımları Yapacak!

Burgan Bank, İnsan Kaynakları Destek Hizmet Görevlisi Alımları Yapacak!

-

Burgan Bank, Genel Müdürlük, İnsan Kaynakları ile Eğitim ve Organizasyon Grubu’nda değerlendirmek üzere engelli banka personel alımları yapacak.

İnsan Kaynakları Destek Hizmet Görevlisi alımları yapacağını duyuran Burgan Bank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Burgan Bank Engelli Banka Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında adaylar İstanbul’da görevlendirilecekler. Bu nedenle de İstanbul’da ikamet etme ya da başvurunun onaylanması durumunda İstanbul’da ikamet edebilecek pozisyonda olunması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenip, tüm adayların ileri seviyede MS Office programlarını kullanabiliyor olmaları, iletişim yeteneklerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarı olmaları istenmektedir.

İşkur’a kayıtlı olma kriteri bulunduran banka, adayların engellilik derecelerinin ise yüzde 40 ve üzeri olmasını istemektedir.

Adaylar Hangi İşlerde Görevlendirilecek?

  • Adaylar ile görüşmeler sağlanacak, görüşme organizasyonları sağlanacak.
  • İlgili faturaların girişleri yapılacak.
  • İşe giriş evraklar teslim alınacak, işe giriş öncesinde iş sözleşmesi imzalatılacak, işe alım sürecine dahil olan adayların süreç kayıtları tutulacak.

Bu görevler kapsamında tüm adayların sorumluluk bilincinin olması, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Son başvuru tarihi 17 Haziran 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-insan-kaynaklari-destek-hizmet-gorevlisi-2039573

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler