Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

Denizbank En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!
D

-

Denizbank, İŞKUR kaydı bulunan ve en az lise mezunu olan banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Banka, istihdam edeceği personelleri Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edecek.

Denizbank, en az lise mezunu olan banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Banka, işe alım esnasında dikkat edilecek ve aranacak nitelikler için detaylı bir liste yayınladı.

Denizbank İşe Alım Genel Şartları

Denizbank tarafından Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edilmek üzere işe alınacak banka personellerinin en az lise mezunu olmaları talep ediliyor. Adayların 1990 ve sonrasında doğmuş olmalarını önemseyen Denizbank, telefonda satış yapabilecek ve müşteri geri kazanımını sağlayabilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Denizbank iş başvurusu aşamasında dikkat edilecek hususlar arasında adayların güçlü bir ikna kabiliyetine sahip olmasına, hedefe yönelik olarak çalışabilmesine ve müşteri odaklı çalışma yürütebilmesine önem vereceğini belirtiyor. Banka, adayların insan ilişkilerinde başarılı olmasına, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmasına önem verirken, aynı zamanda işe başvuracak adaylar arasından etkili bir ses tonuna sahip olanların ve düzgün bir diksiyona sahip olanların bir adım öde olacağını belirtiyor.

Takım çalışmasına yatkın olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını talep eden Denizbank, analitik düşünme yeteneğine sahip olan, iş disiplinini geliştirmiş, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen adayların ön planda tutulacağını belirtiyor.

Denizbank, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Denizbank İş ve İş Başvurusu Detayları

Denizbank’ın Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edeceği banka personellerinin İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekiyor. Banka, 3 yıldır İŞKUR’la Telefonda Satış Temsilcisi İşbaşı Eğitim Programı’nı sürdürüyor. Bu dönem 22’inci defa düzenlenecek olan programla bu zamana kadar 250’ye yakın kursiyer katılım yapmışken, adaylar 1 ay boyunca Deniz Akademi’de, 2 ay da iş başında eğitim görecekler.

3 aylık eğitim sürecini başarı ile tamamlayan kursiyerlere ise Denizbank tarafından iş teklifi iletileceği belirtiliyor.

Denizbank’ın 20 Nisan 2018 tarihinde açtığı banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 8 Haziran 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-2032420

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol