Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

Denizbank En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, İŞKUR kaydı bulunan ve en az lise mezunu olan banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Banka, istihdam edeceği personelleri Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edecek.

Denizbank, en az lise mezunu olan banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Banka, işe alım esnasında dikkat edilecek ve aranacak nitelikler için detaylı bir liste yayınladı.

Denizbank İşe Alım Genel Şartları

Denizbank tarafından Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edilmek üzere işe alınacak banka personellerinin en az lise mezunu olmaları talep ediliyor. Adayların 1990 ve sonrasında doğmuş olmalarını önemseyen Denizbank, telefonda satış yapabilecek ve müşteri geri kazanımını sağlayabilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Denizbank iş başvurusu aşamasında dikkat edilecek hususlar arasında adayların güçlü bir ikna kabiliyetine sahip olmasına, hedefe yönelik olarak çalışabilmesine ve müşteri odaklı çalışma yürütebilmesine önem vereceğini belirtiyor. Banka, adayların insan ilişkilerinde başarılı olmasına, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmasına önem verirken, aynı zamanda işe başvuracak adaylar arasından etkili bir ses tonuna sahip olanların ve düzgün bir diksiyona sahip olanların bir adım öde olacağını belirtiyor.

Takım çalışmasına yatkın olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını talep eden Denizbank, analitik düşünme yeteneğine sahip olan, iş disiplinini geliştirmiş, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen adayların ön planda tutulacağını belirtiyor.

Denizbank, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Denizbank İş ve İş Başvurusu Detayları

Denizbank’ın Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edeceği banka personellerinin İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekiyor. Banka, 3 yıldır İŞKUR’la Telefonda Satış Temsilcisi İşbaşı Eğitim Programı’nı sürdürüyor. Bu dönem 22’inci defa düzenlenecek olan programla bu zamana kadar 250’ye yakın kursiyer katılım yapmışken, adaylar 1 ay boyunca Deniz Akademi’de, 2 ay da iş başında eğitim görecekler.

3 aylık eğitim sürecini başarı ile tamamlayan kursiyerlere ise Denizbank tarafından iş teklifi iletileceği belirtiliyor.

Denizbank’ın 20 Nisan 2018 tarihinde açtığı banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 8 Haziran 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-2032420
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.