Ana SayfaSigortaYapı Kredi Portföy'e Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri Ödülü!

Yapı Kredi Portföy’e Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri Ödülü!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Yapı Kredi Portföy, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından düzenlenen TSPB 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde, Portföy Yönetimi kategorisinde Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri ödülünü kazandı.

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin bu yıl üçüncü defa düzenlediği Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde, Yapı Kredi Portföy’ün Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri ödülünü elde ettiğini, bu ödül ile birlikte Yapı Kredi’nin TSPB’den üst üste üçüncü defa ödül aldığı belirtildi.

Banka tarafından yapılan yazılı açıklamada görüş ve değerlendirmelerine yer verilen Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, Yapı Kredi Portföyün sektöründe lider şirketlerden bir tanesi olduğunu, bu liderliğin de kaliteli insan kaynağına ve sektördeki tecrübe ve denyim birikiminden kaynaklı olduğunu ifade etti.

21 Milyar TL’lik İş Hacmi!

2017 yıl sonu verilerine değinen Alpay, hem kurumsal, hem de bireysel müşterilere yönelik olarak gerçekleştirilen yatırım fonu, emeklilik fonu, serbest fon ve kişiye özel yatırım modelleri sayesinde ortaya çıkartılan iş hacminin 21 milyar Türk Lirası seviyesine ulaştığını belirtti. Kurumun sahip olduğu kaliteli insan kaynağı ve tecrübeler ile birlikte müşterilerine değer yarattığını belirten Alpay, Yapı Kredi Portföy’ün her yıl saygın kurumlar tarafından ödüllendirildiğini belirtti.

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB)’nin 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde Yapı Kredi Portföy’ün Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. Karma Emeklilik Yatırım Fonu (ALR)’nun sahip olduğu performansın üçüncü defa ödüllendirildiğini belirten Alpay, her yıl artarak devam eden başarıları sürdürmeye kararlı olduklarını ifade etti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.